Wpis z mikrobloga

Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś o tym że mężczyźni nie są czuli dla swoich dzieci itp. Ja powiedziałem "ale z Pani seksitka", a ta sie tak oburzyła, zaczeła gadać że ją tym obraziłem, że nie mam do niej szacunku i mi wpisała nagane xDDDD

Taki wygląd p0lek i stanu szkolnictwa w #szk0la

90% nauczycieli to kobiety i potem jest jak jest. Seksizm oczywiście działa w jedną strone xD A potem jeszcze będą chcieli podwyżek xD

Kraj cuckoldstwa i matriarchatu

#przegryw #blackpill #szkola #p0lka #pieklokobiet
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś...

źródło: 21345

Pobierz
  • 102
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: nigdy nie miałem nauczycieli za zbyt rozgarnięte osoby. Podczas swojej edukacji, przed studiami, spotkałem garstkę godnych szacunku dzięki swojej pasji i podejściu do młodego człowieka. Ale odkąd zacząłem na nauczycieli patrzeć już nie z perspektywy ucznia, ale rodzica, to opinia o nich spadła jeszcze niżej. Większość to zakompleksieni idioci/idiotki pozujący na Boga. Z ambicjami nie do nauczania ale do wychowywania. Wymagać od uczniów, od siebie dając minimum. Szczytem było podejście
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: I co, tak to zostawiłeś? Powiedziałbym jej wprost albo kasuje albo zgłaszam to gdzie trzeba. Wiesz tak sam na sam przekonująco z argumentacją.

Ciągnął by to aż do kuratorium albo sądu jeżyli by trzeba było.

Nie odpuściłbym tego, a to co powiedziała ją pogrąża, nie da się tego obronić, jak nauczycielka może powiedzieć w ogóle tak seksistowską rzecz. I ty masz mieć za wpis?