Wpis z mikrobloga

Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś o tym że mężczyźni nie są czuli dla swoich dzieci itp. Ja powiedziałem "ale z Pani seksitka", a ta sie tak oburzyła, zaczeła gadać że ją tym obraziłem, że nie mam do niej szacunku i mi wpisała nagane xDDDD

Taki wygląd p0lek i stanu szkolnictwa w #szk0la

90% nauczycieli to kobiety i potem jest jak jest. Seksizm oczywiście działa w jedną strone xD A potem jeszcze będą chcieli podwyżek xD

Kraj cuckoldstwa i matriarchatu

#przegryw #blackpill #szkola #p0lka #pieklokobiet
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś...

źródło: 21345

Pobierz
  • 102
@ChlopcoPusia: powiedzieć, że się nie zgadza i może sobie o tym porozmawiać z kimś innym. Argumenty są po jego stronie. Trzeba być asertywnym i bronić swojego zdania. Jak się tego nie robi to tylko się utwierdza takie jak ona, że mogą mówić i robić wszystko, a jak ktoś się nie zgodzi to jeb nagana i koniec dyskusji
@rzuf22: przecież potem mówiłem że nie ma racji jak ironicznie rzuciła że "i jeszcze nie przeprosi" to powiedziałem, że nie mam za co xD poza tym ja sie dowiedziałem że mi wpisała już po lekcji, a nie w trakcie.

I pamiętaj że ja w klasie jestem z 20 normikami z czego 2/3 to kobiety. A to są tacy konformiści, że zaraz by sie na mnie rzucili że coś mówie. Z dwojga
@MirkoMax: @GhostofChristmasPast jeszcze ostatnio jakiś norman też coś tam do niej mówił to ona do niego, że nie będzie nic mówić bo "już ma jednego wroga w klasie" xD

Tak ją piecze dupska że ucznia wrogiem nazywa, bo jej powiedział prawde xD gdyby nie to że jestem w maturalnej więc mam 2 miechy do końca to bym większy dym zrobił, chociaż jak dalej będzie kontynuować swoje przytyki to chyba trzeba będzie