Wpis z mikrobloga

xDDD ktoś się podszywa pode mnie i zdaje się też pod kilku innych mirków z tagu #nieruchomosci i #ekonomia @mickpl @pastibox @PoteznyAsbisnik @strzelec-wiborowy @LaurenceFass na tym całym #hejto

Nie mam tam konta, więc troche lipa bo ktoś robi fejk konta kalki z wykopu i nawet zaczął kopiować moje wpisy z mirko. Nie wiem jaki jest cel, ale słabe to troche i przypomina zakładanie kont z papieżami na #albicla

Radze sprawdzić, szczególnie bardziej aktywnym mirkom z innych popularnych tagów czy też tam jesteście wbrew waszej świadomości, bo to brzydko pachnie.

#nowywykop #nowywykop2023 #afera #finanse #wykop #inwestycje #gielda #gospodarka
Pobierz mookie - xDDD ktoś się podszywa pode mnie i zdaje się też pod kilku innych mirków z t...
źródło: temp_file.png1555698328975657778
  • 12
Nie mam tam konta XD Jeszcze mnie tak nie pogrzało, żeby z jednego gównoportalu przechodzić na drugi. Jeśli już to założę sobie na tt i na wypoku stosowny link autoryzacyjny.
Nie mam tam konta, więc troche lipa bo ktoś robi fejk konta kalki z wykopu i nawet zaczął kopiować moje wpisy z mirko. Nie wiem jaki jest cel, ale słabe to troche i przypomina zakładanie kont z papieżami na #albicla


@mookie: Podpowiem: to nasz schizoid typowy, pieszczoszek tagu, kolega od wiecznych wzrostów co we wtorek ma 25 mieszkania, w środe trzy, w czwartek zas 90.
kogo ty zachęcasz do sprawdzenia IP? Moderację? To pisz im. Chyba, ze liczysz, ze odbiorcy twoich wysrywów mają podobnie niskie IQ. Zwykły użytkownik nie ma możliwości sprawdzenia IP danego użytkownika i wystarczy do tego wiedza informatyczna ze szkoły podstawowej.
Niedawno pisałeś o wyciąganiu danych osobowych i GPS ze zdjęc na wykopie - też pokaz głupoty xD