Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BHN_LLU
BHN_LLU

BHN_LLU

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5347
  • Znaleziska 2315
  • Mikroblog 3032
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13

500

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

43-letni kierowca Seata zatrzymany podczas działań "Trzeźwość" miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że obowiązuje go aż sześć dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

MCz89
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 19:20:56
  • 118
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 24.06.2026, 09:25:04 via Wykop
  • 0
jeżdżę sporo i codziennie. Nie wiem czy przez ostatni e20 lat miałem w sumie 6 kontroli... Gość albo mniał pecha albo nie wiem co..
BTW 6 razy jeździł nawalony to juz powinien gnić w pierdlu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bachus
bachus
23.06.2026, 02:30:45
  • 102
Nie špię od 4-tej bo piekę chleb ;-)
#gotujzwykopem
bachus - Nie špię od 4-tej bo piekę chleb ;-) 
#gotujzwykopem

źródło: IMG_5329

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 23.06.2026, 06:27:18 via Wykop
  • 0
@bachus: no mordko to napisz jak ten :)
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
18.06.2026, 11:45:32
  • 301
#wojna #rosja #ukrainaa
TakiSeLogin - #wojna #rosja #ukrainaa

źródło: HLFXECTWoAAvZl1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 18.06.2026, 13:48:57 via Wykop
  • 1
@TakiSeLogin: swoją drogą, taka pokrywa musiała ważyć kilkadziesiat ton albo przynajmniej kilka. Musiało zdrowo jebnąć by taki ciężar wynieść na taką wysokość.
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 11.06.2026, 09:06:03 via Wykop
  • 0
@Zakrentas: jest lepsza od mieszkania ale gorsza od domu, a cena jak z dom
  • Odpowiedz
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 11.06.2026, 21:17:34 via Wykop
  • 0
@Arrival: sorry miras, nie chce mi się
  • Odpowiedz

317

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Dramatyczna walka o życie 16-latka rozegrała się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 10.06.2026, 14:33:12
  • 108
  • #
    krakow
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    szpital
  • #
    zmija
  • #
    wykop
  • #
    lekarze
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 11.06.2026, 08:43:42 via Wykop
  • 26
W tle trwały również działania związane z finansowaniem całej operacji. Jak podkreśla szpital, konieczne było podjęcie natychmiastowych decyzji dotyczących pokrycia kosztów, mimo braku gwarancji ich późniejszego zwrotu przez NFZ.


Pierwsza myśl: w USA już było po dzieciaku
Druga myśl: chyba za takie coś to powinien becalować ojciec
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
09.06.2026, 04:04:15
  • 634
Nasi polscy offroadowi tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolana chamy bo inaczej pan offroadowiec Cię nie uratuje z powodzi ;)
#urojeniaoffroadowe
#quady
#polskiepato
#offroad
PavulonRazPavulonDwa - Nasi polscy offroadowi  tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 53802

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 09.06.2026, 06:11:16 via Wykop
  • 21
@PavulonRazPavulonDwa:

Coś się stanie jego mieniowi


XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 08.06.2026, 07:54:07 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: a mnie zastanawia jakim cudem mowimy tylko tak w mojej okolicy plus gdzieś tam w Koszalinie, czy co tam jest Kołobrzeg?? ni ogarniam jak to się stało
  • Odpowiedz

604

Pan z programu "W starym kinie" nie żyje.

Pan z programu "W starym kinie" nie żyje.

Stanisław Janicki nie żyje. Psarz, dziennikarz i scenarzysta, krytyk filmowy i historyk kina, największą popularność zdo

telemach20
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 25.05.2026, 09:00:09
  • 65
  • #
    wstarymkinie
  • #
    polska
  • #
    nostalgia
  • #
    dziecinstwo
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 26.05.2026, 04:17:30 via Wykop
  • 1
@chlopiec_kucyk: może to ten co przejął kamienice w wieku 162 lat, czytałem o tym ostatnio ja wypoku
huopisko
huopisko
20.05.2026, 23:25:06
  • 183
o k---a, o c--j, o ja p------e
to nie są ćwiczenia!
powtarzam, to nie są ćwiczenia!
q--a co ja o-------m, to się (chyba) dzieje naprawdę (ʘ‿ʘ)

wreszcie zdobyłem się w pracy na odwagę, poczekałem na odpowiedni moment aż zostaniemi względnie sami i zapytałem się jej czy dałaby się w wolnej chwili zaprosić do tej restauracji co ją bardzo lubi, trochę się zawstydziła na początku ale powiedziała że bardzo chętnie (。◕
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 21.05.2026, 11:34:23 via Wykop
  • 1
@huopisko: z tym usuwaniem to poczekaj az z randki wrócisz XD
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
17.05.2026, 06:06:05
  • 427
Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas temu zakończyłem kilkuetapową realizacje.
Etap 1 poziomowanie i montaż legarów
2 włozenie wełny między legary, przykrycie folią i montaż płyt mpf (stabilniejsze niż osb do tego zabezpieczone ognio i grzynobójczo)
3. Montaż tafli parkietowych z litego białego jesionu i dębu
4. Cyklinowanie parkietu i zabezpieczenie go 3 wartwami twardego wosku.
Lowca90 - Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas tem...

źródło: 1000012338

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 17.05.2026, 12:27:04 via Wykop
  • 0
@Lowca90: Zmieścimy siew 100 za metr?? XD
  • Odpowiedz
FryWmasce
FryWmasce
25.04.2026, 21:28:00
  • 4
Zrobiłem narzędzie do szukania najkrótszych kolejek NFZ w Polsce - terminai.pl

Działanie: wpisujesz specjalizację + miasto, AI przeszukuje setki placówek i zwraca tę z najkrótszą kolejką. Korzysta z oficjalnego API NFZ, zero afiliacji, zero reklam, działa za darmo.

Motywacja: sam czekałem 8 miesięcy na kardiologa w Krakowie, a w miejscowości 60km dalej był wolny termin za 3 tygodnie. Nikt mi o tym nie powiedział.

Może
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 15.05.2026, 07:31:06 via Wykop
  • 0
kto ma trójkę dzieci ten tą apkę doceni :) dobra robota miras
  • Odpowiedz
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 951
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 14.05.2026, 14:08:10 via Wykop
  • 1
@chanoja: ile dałeś?? I jaki metraż??
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
13.05.2026, 03:42:09
  • 1129
Według The Economist zachodni ekspert ds. wojskowości stwierdził, że Ukraina przechyliła szalę zwycięstwa w wojnie z Rosją.

The Economist pisze o prawdopodobnym punkcie zwrotnym w wojnie: Rosja poniosła porażkę w wiosennej ofensywie i zaczyna tracić terytorium. Rosja traci ludzi szybciej, niż jest w stanie rekrutować nowych.

Po trudnej zimie z atakami na dostawy energii i miasta, Ukraina zaczęła odwracać losy wojny, donosi The Economist . Rosja poniosła porażkę w swojej wiosennej ofensywie i, według
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 13.05.2026, 11:36:45 via Wykop
  • 0
@Sossija: zeby ruskie trolle mogly atakować, a Włodzia wyłączył w całym kraju żeby nie było marudzenia XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.05.2026, 14:28:22
  • 161
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 09.05.2026, 19:11:02 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: r----ć, zapładniać obserwować
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
02.05.2026, 01:27:58
  • 331
Formacja obronna słoników 🐘🐘🐘🐘🐘
wfyokyga - Formacja obronna słoników 🐘🐘🐘🐘🐘

źródło: temp_file7129871084833154498

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 02.05.2026, 06:12:28 via Wykop
  • 10
@wfyokyga: i tak po prawdzie w naturze to jest to najmocniejsza formacja obronną, żaden drapieżnik nie ma podejścia do takiej potęgi
  • Odpowiedz

1924

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Prezydent Wrocławia nie uczestniczył w zajęciach, nie zdawał egzaminów, dyplom MBA uzyskał za łapówkę, a potem wykorzystał go, by bezprawnie zasiadać w spółkach miejskich w Tychach, Gliwicach i Kolejach Dolnośląskich, gdzie zarobił ponad 490 tys. zł. TVP Wrocław zablokowała materiał filmowy o tym.

wscieklykabanos
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.04.2026, 08:58:43
  • 138
  • #
    wroclaw
  • #
    tvp
  • #
    polityka
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 28.04.2026, 21:08:44 via Wykop
  • 13
Jeśli ktoś potrzebuje łapówek by zdać jakiś tam g---o egzamin na jakiś dyplom, no może nawet tak szumnie brzmiący MBA to powinien w---------ć z państwowych posad raz na zawsze
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tojapaweu
tojapaweu
28.04.2026, 04:20:33
  • 285
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.

Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.

I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
tojapaweu - Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisał...

źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 28.04.2026, 06:33:40 via Wykop
  • 10
@tojapaweu: do takiej działalności to po co księgowa?? nie ma teraz programów które to same wszystko liczą??
Jak kiedyś miałem JDG to księgowa była taka zajebistą babeczką, większość robiłą rzeczy bezpłatnie, pomagała itp, tu widzę juz level korpo
  • Odpowiedz
BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 28.04.2026, 06:34:04 via Wykop
  • 1
@tojapaweu: wg mnie drogo za takie coś
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
27.04.2026, 10:20:18
  • 2099
#polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://streamable.com/re8fyr

https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629
wscieklykabanos - #polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://stream...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BHN_LLU
BHN_LLU
BHN_LLU 28.04.2026, 06:30:27 via Wykop
  • 1
@wscieklykabanos: dożywotne bym lejce zabierał i obowiązkowe badania psychiatryczne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking