Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@jakismadrynickpolacinsku
Same thing lvl 31. Tak jak piszesz, 15 minut. Włączę z sentymentu GTA SA, czasem w batmanie obiję zbójom mordy w trybie challenge, ale żeby coś więcej to kiepsko...

Nawet pomimo tego, że bardzo jaram się Minecraft, w którego gra syn, to maksymalnie kilka wieczorów budowałem pewien obiekt, była ta chwila zaburzenia w świat gry, a potem też na bok.

Ale ziomuś, książki łatwiej wchodzą :) a żeby nie zawieszać się
@jakismadrynickpolacinsku: Mam 40 i nie jestem w stanie jarać się fabułą. Grafika też jest dla mnie mało istotna. Czasem odpalam Football Manager, Heroes 3 albo Cities Skylines. Gram, żeby grać a nie po to, żeby grę ukończyć. A i tak częściej czytam książki. Kiedyś cały dnie giercowałem.
@jakismadrynickpolacinsku: 30lvl, czerpię dużo radości z gier, ale w większości przypadków szerokim łukiem omijam najnowsze tytuły AAA, bo są wtórne, nużące i różnią się w zasadzie tylko oprawą graficzną - jeśli przeszło się jedną, to nie ma potrzeby sięgać po inne, bo gameplay niczym się nie różni. Na szczęście dużo perełek można znaleźć na rynku indie ()