Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@furcio
Szybko ci idzie ocenianie ludzi na podstawie komentarza ziomuś, na przyszłość polecam więcej pokory.

Układ nagrody i dopaminy to masło maślane, ale tak, natychmiastowe gratyfikacjie i natłok informacji, to problem, z którym trzeba się mierzyć w obecnym świecie.
@jakismadrynickpolacinsku jest zwyczajnie trudniej znaleźć coś co cię wciągnie. Dawniej grało się w to co było i już. Ale teraz też są spoko gry, które potrafią wciągnąć na grube godziny. Musisz tylko takie znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jakismadrynickpolacinsku: daj spokoj 29lv here, kupilem se laptop, bo potrzebowalem do nauki w ubieglym roku, ale juz sie szarpnalem i kupilem pod gierki, gdybym chcial pograc. A ze pol zycia gralem we wszystko, tj. fpsy, rpgi, rtsy, mmo, moby to byla tylko kwestia czasu. I co, i mam hajsik ktory moge wydac na gierke, game passa, 2 tygodnie urlopu i kompa na którym wszystko pójdzie - nie mam w co grac.
@jakismadrynickpolacinsku: Cały myk polega na tym by się wyspać. Serio. Zrób sobie najpierw drzemkę, wypij kawkę/energola/yerbę i zaraz łatwiej się będzie wciągnąć.
Oczywiście to też zależy od gry. Niektóre to tak napompowane wydmuszki że nic dziwnego że się nudzą - w końcu są nudne i zamiast nich trzeba po prostu wybrać inną grę. Polecam steamowe tagi "szybkie tempo" i "świetna ścieżka dźwiękowa" (czasami gra się nudzi przez usypiającą "filmową" muzykę i
@jakismadrynickpolacinsku Mam 29 lat teraz i to naprawdę zależy. Od niektórych gier z dzieciństwa się odbiłam, do niektórych wracam po dziś dzień (romhacki pokemonów, zmodowany Morrowind, zmodowany the Sims 2). A w nowsze gierki odkryłam ostatnio yakuzę, Zelda botw wciągnęła mnie chyba na najdłużej. Jak kiedyś lubiłam raczej strzelanki, platformówki i gry wyścigowe teraz raczej biorę gry akcji z fabułą i gry turowe. Myślę że próbujesz jakby wykrzesać te same emocje które
@jakismadrynickpolacinsku: U mnie sytuacja uległa poprawie po zakupie konsoli. Siadam wygodnie na kanapie i sobie gram, nic mnie nie rozprasza. Grając na pc nie mogłem się skupić, bo w tle milion aplikacji otwartych + drugi monitor, na którym przeglądałem cały czas internet.