Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
Pobierz jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...
źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg
  • 221
@jakismadrynickpolacinsku:
To może zacznij grać w gry dla starych dziadów?
Na przykład jakieś survival-crafting, dla przykładu Space Engineers (o ile jesteś wystarczająco autystyczny) Starbound z modem Frackin' Universe czy chociażby Valheim.
@jakismadrynickpolacinsku: i tak i nie. Po prostu będąc dzieckiem nie miałem Internetu i kilkusekundowych rozpraszaczy wcześniej tylko 2 gry na krzyż. Nie #!$%@?łem sobie systemu nagrody więc łatwiej mi było sie skupić, siąść do dłuższego zadania. Do tego miałem mnóstwo czasu. Do tego nie czułem, że są ciekawsze rzeczy do roboty bo nie zdawałem sobie sprawy z uciekającego czasu.
@jakismadrynickpolacinsku: wiekszość gier to masówki które nie wprowadzają nic nowego tylko idą bezpiecznym torem i powtarzają schematy z innych gier. Warte ogrania "nowe" gry:
Wiedzmin 3
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Red Dead Redemption 2
Kroniki Myrtany
Elden Ring (dla wytrwałych)
Ghost of Tsushima
@jakismadrynickpolacinsku: Też ostatnio grałem w remaster Mafii i strasznie nudny dla mnie- oraz zbyt prosty.
Polecam pograć w coś z szybką rozgrywką- typu dirt rally na kierownicy, fifa/pess przez neta czy jakąś strzelankę CS czy inny Doom. Sandboxy- mają za duży świat nastwiony na realistykę i zbyt nudny. Kiedyś w Vice City znało się całą mapę- czy nawet w San Andreas było pełno kodów, że nie trzeba było tracić czasu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jakismadrynickpolacinsku: ja tak nie mam, aczkolwiek gram tylko w parę gier, nie tykam innych. Przede wszystkim Wargame Red Dragon, COD4(tylko z znajomymi), ewentualnie Farming Simulator

To co na zdjęciu to znaczna część w 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalazłem swoją grę która wciąga na godziny, w trybie multiplayer
Pobierz MamByleJakiNick - @jakismadrynickpolacinsku: ja tak nie mam, aczkolwiek gram tylko w ...
źródło: comment_1673180942542gvDJwMFPhSTW8rdfHIr.jpg
@jakismadrynickpolacinsku: Kolejna sprawa, że nie za bardzo jest w co teraz grać. Parę lat temu kupiłem #!$%@? lapka; ograłem to co AAA wiadomo - RDR2, ze dwa asasiny(coraz większa #!$%@? xD), GTAV (już dawno powinno wyjść nowe xD), Wieśka. No i sobie komp stoi i się kurzy, bo do przeglądania netu wolę maka. Teraz jedyna gierka na jaką czekam to Hogwart's Legacy. Myślałem nawet o kupnie PS5, ale nie ma w