Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytanie szczególnie do osób dorosłych ~25-30 lat.
Włączam grę na 15 minut i mi się nudzi. To nie to samo, co byłeś gówniakiem 10 lat i byłeś podjarany, bo od samochodu oderwało się koło. Lepiej się wczuwałeś, bo gówniaki mają taką właściwiość, że ciężej im odróżnić świat wyobraźni od świata realnego.
Ehh. Dorosłość. #zalesie #gry #rozrywka #oswiadczenie
jakismadrynickpolacinsku - Też tak macie, że nie jesteście wstanie grać w gry? #pytan...

źródło: comment_1673175037IXmV8kKQVSFiRq6vV6RZzt.jpg

Pobierz
  • 221
To może zacznij grać w gry dla starych dziadów?

Na przykład jakieś survival-crafting, dla przykładu Space Engineers (o ile jesteś wystarczająco autystyczny) Starbound z modem Frackin' Universe czy chociażby Valheim.


@Errad: o ty #!$%@? XD

jeszcze polecam
7 days to die
ark: survival evolved
seria Creeper World
Factorio
Empyrion - Galactic Survival
Hydroneer
Kerbale
Medieval Dysnasty
The Planet Crafter
Rising World
Settlement Survival
i mój najnowszy ulubieniec, w którego od 15
@jakismadrynickpolacinsku: Szczerze, to zależy jakie gry. Za gównogry dotknięte Ubisoftową openworldozą to trzeba by mi zapłacić żebym grał, ale zdażają się perełki które mnie przykują do ekranu. Ostatnio był to GOW: Ragnarok (świetna gra), wcześniej Sifu a jeszcze wcześniej Disco Elysium. Przy Disco to w ogóle wstawałem wcześniej przed robotą żeby sobie pograć. :D

Więc to raczej kwestia wyboru gier a nie wieku, przynajmniej w moim wypadku.
@jakismadrynickpolacinsku: @konserwix: @Bagiezta88: A to nie jest kwestia tego że z wiekiem zmieniają się preferencje i trzeba na nowo szukać gier które nas mogą zainteresować?

No i jak jest się dorosłym to również często nie ma czasu by sobie siedzieć i grać, dlatego nie możesz się wciągnąć w rozgrywkę bo gdzieś z tyłu głowy masz że powinieneś zrobić coś innego albo naszykować się do pracy.

Ostatnio też w nic
@Bagiezta88: Jak grasz i czekasz tylko na gry AAA sprowadzae do wspólnego mianownika to fakt, nie ma w co grać. Na szczęście co chwilę wychodzą warte uwagi indyki typu Sifu, Neon White albo Disco Elysium.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakismadrynickpolacinsku: nie, teraz dostrzegam więcej contentu w grach z fabułą, staram się lepiej zrozumieć emocje i utożsamić się z bohaterem. Jest to zupełnie inne doświadczenie niż dawniej. I co prawda ciężko było mi znaleźć nową grę od września, kiedy skończyłem RDR2, ale widzę że Wiedźmin 3 mnie pochłonie (nie interesowała mnie ta pozycja dopóki nie zacząłem czytać książek).
I nie to, że mam tak z nowymi grami, jakiś czas temu grałem
@Grx: dokładnie, gry na jedno kopyto ubisoftu to jest tortura XD

ostatnio wciągnąłem się ostro w elden ring - jak gra ma ciekawe/nowe mechaniki i stanowi wyzwanie to dalej potrafi wciągnąć, tak samo wkręciłem się w high on life bo ma świetnie poprowadzoną historię
@jakismadrynickpolacinsku: Gy dalej wciągają, ale nie potrafię grać kilka miesięcy w to samo jak za małolata. Wystaczy jedna mała przerwa i nie chcę mi się wracać, a zaczynać od nowa tym bardziej. No i jak z filmami czy książkami, zauważa się dużo więcej motywów które są oklepane i infantylne i to zniechęca.