Wpis z mikrobloga

@MarcelFerry: To samo u mnie na firmie w Niemczech. Daj wieśniakom trochę wolności to się okazało ze 80% kadry nie wykonywała nawet minimum swoich obowiązków. Jak poszli na home office to nigdy nie byli pod telefonem, ciągle "problemy" z komputerem, internetem czy #!$%@? wie jeszcze czym. Kilku nawet poleciało sobie w #!$%@? na wakacje w środku roboty i nie widzieli w tym nic złego. Jakieś 60 osób w przeciągu 2 lat
@sokool: Czasami jak czytam co wypisują Ci programiści 15k na Slacku, to myślę, że dobrze by im zrobił powrót do biura i kontakt z ludźmi... Ostatnio zrobili aferę o to, że firma zmieniła wszystkim wygaszacze na kompach i jak tak można, przecież to jest nieludzkie
Ostatnio zrobili aferę o to, że firma zmieniła wszystkim wygaszacze na kompach i jak tak można, przecież to jest nieludzkie


@sliti666: tak szczerze to czy szefostwo w firmie nie ma lepszych rzeczy do roboty niż #!$%@?ć się do takich pierdoł?
@MordechajGajusz: pewnie dlatego nie jestem właścicielem firmy i nie mam pod sobą ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej problem jest i management długo nie pozwoli lecic w kulki na overemployment, także jestem bardzo ciekaw rozwoju sytuacji na rynku. Albo będzie powrót do biur, albo takie chomąto na zdalną pracę, że przestanie to być przyjemne dla kogokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)