Wpis z mikrobloga

Właśnie o tym mówie XD Normalnie jesteście niczym delikatne kwiatki, gdzie reszta firmy ma na to kompletnie wyrąbane (tak jak każdy normalny, dorosły człowiek)


@sliti666: nam ostatnio zablokowali password managery w przeglądarkach. Chcieli żebyśmy wszędzie ręcznie wpisywali loginy i hasła, wtf. Może normalnym ludziom takie przeszkadzacze nie robią bo klepią dwoma palcami w klawiaturę i klikają dwa razy w linki na stronach, ale jak ma ktoś ogarnięty sposob pracy i jest
@spajdermen: Pracując oczekuje dojrzałego zachowania od innych współpracowników. Nie potrzebuje głaskania po głowie i nie mam zamiaru głaskać innych. Jak przychodzi koleś i płacze na całą firmę, że mu zmienili wygaszacz czy tapetę, to wiem, że mam do czynienia z dzieciakiem.
@sliti666: Dlaczego ktoś kto nie pracuje na moim stanowisku ma mieć ostatnie zdanie dotyczące tego jak to stanowisko wygląda? Dlaczego ktoś zmienia coś na stanowisku na którym pracuję bez spytania mnie o zdanie, gdzie to ja będę z tym obcował 40h w tygodniu? Co jeżeli nie zgadzam się z tym co prezentuje narzucona mi tapeta/wygaszacz? Dlaczego żadna z tych zmian nie jest opcjonalna?

A, no tak, zadaję takie pytania bo jestem