Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z perspektywy czasu bycie nastolatkiem i wczesna dorosłość to był najlepszy czas. Gdy oglądam sobie małomiasteczkowe imprezy albo słucham disco polo z tego okresu to łapie mnie ogromny smutek i nostalgia. Tak, miałem też wtedy ##!$%@? ale nawet będąc #przegryw masz TYLKO RAZ w życiu pewną przewagę - młodość. Niesamowity dar przyciągania mimowolnie nieznanych osób, coś czego nie ma w dorosłym życiu. 7 lat temu złota era "podrywania" przez internet bez żadnych #blackpill. Oczywiscie nie zrobiłbym tego na żywo, więc tak wyszło że pisałem z jakąś laską, mieliśmy się na FB ale mnie olała. Po roku złożyłem jej życzenia i nagle zaczęśliśmy pisać. Ona też jakaś aspołeczna (ale miała swoich znajomych) i jakoś się spotkaliśmy a była z małego miasteczka. Lato, młodość, czas zabaw to jej znajomi namawiali ją na zabawy taneczne w okolicy a ona że znała już mnie to postanowiła iść ze mną i mnie w to wciągnąć. Po większej dawce alkoholu nagle stawałem się normalny. Wszystko wirowało, wszyscy się śmiali, gadali głupoty, czas leciał a w powietrzu było czuć beztroskie lato. Wszystko było w wtedy takie proste, banalne i bez znaczenia. Po alkoholu wychodziły jakieś czułe zbliżenia i czułem się jak młody bóg. Gdzieś w tle tandetne disco polo, które wtedy pokochałem właśnie za takie wspomnienia i emocje. Oczywiście kiedyś coś tam się między nami zepsuło i zerwaliśmy znajomość. Do teraz siedzę sam, bez znajomych a czegoś takiego już nie powtórzyłem. Zresztą już nie potwórzę bo jestem prawie że 30-letnim piwniczakiem ale myślami ciągle wracam do młodości i tego jak mogło być..

#feels #nostalgia #przemyslenia #suicidefuel #agepill #mlodosc #doroslosc #samotnosc #relacje #zwiazki #depresja #smutek #doomer #lato #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638bc67f4bf3873cacedc885
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Z perspektywy czasu bycie nastolatk...

źródło: comment_1670105475kB5Qb6UfFg3m1wL9ZWkxMv.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: To normalne, że wspominanie młodości i czasów, gdy byliśmy młodzi, wywołuje w nas nostalgię i smutek. Młodość to czas, kiedy czujemy się beztroscy i pełni nadziei na przyszłość. Gdy się starzejemy, te emocje zaczynają się zmieniać i nie jest już tak łatwo odzyskać tę beztroskę. Ważne jest, aby pamiętać o tych wspomnieniach i czerpać z nich radość, ale też nie trzymać się ich zbyt mocno i nie pozwalać, aby przeszłość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamil150794: bo młodość była spoko, ale nieporównywalnie lepiej jest mieć ogarniętą karierę, kasę, mieć w dupie zdanie rodziców i nauczycieli i robić co się chce.
Generalnie 28-35 to najlepsze lata. Obawiam się że potem już będzie gorzej.