Wpis z mikrobloga

Bogaci się bogacą, a biedni biednieją.

Kiełkują we mnie poglądy wywrotowe, żeby nie powiedzieć - rewolucyjne.
  • 30
  • Odpowiedz
@mozesz_mi_kliknac: Wystarczy tylko wcześniej wstawać! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Pewnie @psycha jest leniem i wstaje o 7:00, a powinien wstawać o 4:30 i miałby Ferrari w garażu. No przecież Sebastian Kulczyk wstawał wcześnie rano jak roznosił ulotki i się dorobił majątku. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: No jak to co? Narzekać na wykopie, ze mu los nie dał "szczescia", po czym wrócić z pracy w piątek, a następnie otworzyć sobie piwko leżąc na kanapie, bo przecież "zasłużył sobie tą ciężką pracą" i "on też chcę mieć coś od zycia".
  • Odpowiedz
@editores myślę że to nie zawiść i zazdrość, a poczucie sprawiedliwości i uczciwości. Bogaci tego świata wzbogacili się z podejrzane sposoby. Np przytoczony Kulczyk który miał związek z różnymi szemranymi interesami czy cała armia ludzi zatrudniona w SSP bo miała dyplom collegium humanum.
  • Odpowiedz
@psycha: tylko nie dajcie się podpuścić że bogaci to klasa średnia jak lekarze co zarabiają po 15k+ tylko i nie atakujemy się to normalni ludzie wrogami są ci lobbyści co zarabiają na państwowych zleceniach i prawie. Z zyskiem 50k+
  • Odpowiedz