Wpis z mikrobloga

@Crisu: Czyli z tego co napisałeś wynika, że przy założeniu, że ktoś umie się uczyć i chłonąć wiedzę, to po przerobieniu ww. zagadnień jest to solidne zaplecze merytorycze? Dobrze rozumiem? :)

Generalnie to z tego co obserwuję to tak to wygląda, że do godziny z nauczycielem ludzie doklejają swoich +/- 10, powiedzmy po godzinie w tygodniu i trochę więcej w weekend. No i dochodzi kwestia tego, że jedni uczą się szybciej,
@pawel_orzech: jeśli ROZUMIESZ i umiesz używać narzędzia,frameworki,biblioteki z tej listy to jesteś cennym pracownikiem. Chociaż bez praktyki w projekcie cieżko te zagadanienia poznać.Bo nauczyć się to jedno ale wiedzieć po co używamy i kiedy użyć to drugie. Generalnie na juniora do punktu 9 styka.
@stokujo: ten łysy po prawej to Słoniu, kiedyś liczyłem ile zarabia to wychodziły chore kwoty.

I teraz najlepsze - chłop jest ochroniarzem z klubu Go go, opowiada to na ich vlogu Po Daily. Coś typu że łaski tańczyły na rurze a on obok się uczył Javy z książki. Nie ściemniam, to jest taki kabaret że mi łeb puchnie. Waldek ponad 500k ma i podobno jest mega wymiataczem. A te fury to
z racji tego, że brałem udział w kursie od niego to może powiem kilka słów, przerwałem ze swojego lenistwa więc nie szukajcie dziury w całym
nie płacicie od razu 20k za kurs, tylko za 4 lekcje z góry, po 4 lekcjach jest test i albo się nadajecie dalej albo nie, trzeba masy pracy własnej w to włożyć oprócz lekcji także albo ktoś jest zdeterminowany albo będzie liczył jak w tych śmiesznych bootcampach,
Dla mnie to oni coś robią i ludzie po tym serio zarabiają siano bo na kursikach za 350 zł/h to by Waldek nie zbudował sobie zarobków rzędu 500k/mo. Musza mu ci ludzie klepać projekty. Pytanie jak, u kogo i na jakich zasadach bo widziałem już wielu kursantów (niby ich ukrywają ale często taguja na insta) i to są często nastolatkowie co nawet nie znają angielskiego i jeszcze pytają jak się go douczyć.
@Crisu

Wcześniej napisałem o juniorze ale jeśli opanujesz te zagadanienia to jest b.mocnym midem.


Po opanowaniu materiału, nieważne jak trudnego, to dalej jesteś juniorem, a nie żadnym bardzo mocnym midem xD midem się stajesz przez obcowanie w komercyjnym programowaniu, gdzie stajesz nagle przed różnymi aspektami i wyzwaniami, a nie po "opanowaniu zagadnień".
@Crisu: chwalił się jak zarabiał ponad 300k kilka lat temu. U Dużego w Maluchu powiedział ostatnio że ma ponad 500k w formie zagadki. Leasing Avka 15k a to dobry bait na kursantów. I jest mega wymiataczem technicznym, znam ludzi co znają ludzi i podobno gość wymiata. Ale jak słucham jego angielskiego to raczej bez szans na fuchę w USA czy UK mimo ze w UK niby jakoś pracował.
@pawel_orzech: Masz od nich jakiś %, że ich tak zaciekle bronisz? Pokazałem Ci profil typa z oryginalnego posta, jest (chyba) jednym z trzech z filmiku. Nie znalazłem też jego profilu na GH/SO, także typ jest duchem jeśli chodzi o branżę. :)

Ale jak tak bardzo siedzisz w temacie, to proszę, pokaż mi cokolwiek, co zweryfikuje, że którykolwiek z nich jest 'legit'. :)
@stokujo: Grzesiek to wykładowca na Polsko-Japonskiej. Ma nawet film na YT z wywiadu z Waldkiem na tej uczelni. To nie są randomy. Ich kursanci tez zwykle albo nie maja linkedin albo nie maja żadnego expa wpisanego a fury jednak kupują. Myśle ze jakby mieli wpisane to zaraz by trochę życzliwych ludzi zaczęło do klienta wypisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i Ty byś wiedział jak się nazywa