Wpis z mikrobloga

@Metylo: Oczywiście, że sytuacja prawdziwa. Wystarczy trafić na frajera z grubym portfelem, który nie zna rynku w którym się obraca albo zatrudni "po znajomości". Ciekawi mnie ile taki typ się utrzyma na takim kontrakcie, osobiście daję mu 2 miesiące, a później szukanie roboty za 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwenti: nikt ci nie wytlumaczy bo wykopki to mądrale które wiedzą wszystko o wszystkich. Zawistni, zepsuci i biorący wszystko na chłopski rozum. Żeby nie było, nie bronię tego typa co sprzedaje kursy, bo go nie znam, nie rozmawiałem i nie korzystałem z usług. Na tej samej zasadzie, dlaczego ktoś go atakuje?

Mój kumpel ma 20 lat. Robi 2 etaty zdalnie dla 2 firm z usa. Samouk. 33k netto. Więc czemu 16k
@r5678: Podoba mi się jak ludzie się tak ujebią jednej kwestii XD Nie patrzycie na to jako na człowieka, który uczył się +/- 2 lata i teraz zarabia sporo, tylko jako na człowieka, który był dostawcą pizzy, a nagle pstryknął palcami i mógł zacząć liczyć dolary.

A wiecie, że Elon Musk walił kiedyś kupę w majty? Czaicie, gość jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a srał w gacie ha ha
@pawel_orzech: myślę, że nikt się nie czepia kim był gość wcześniej. Widziałem kiedyś ich agendę kursu .net to był taki lepszy junior wiec trudno uwierzyć, że na dzień dobry gość dostaje 130pln/h. (ten senior musiał być bardzo hojny)

@d00v: Ja znam typków co ciągną 3 etaty. Ostatnio to bardzo popularne w branży. Łatwo się skapnąć, bo taki agent jest tylko fizycznie obecny na spotkaniach, często Cie zbywa odpowiedziami i po
@d00v: no i widzisz, nie widziales, nie znasz ale komentarze w internecie wysmarujesz. Ja Ci troche jednak swiatopoglad zepsuje, bo wyobraz sobie ze sa i tacy zawodnicy to robia 3 etaty :) i to nie sa pojedyncze osoby. Myślisz że na programowania na b2b jeszcze na zdalnym to pot z czoła kapiący non stop przez 8h?
@Crisu: Wytłumaczysz mi na jakiej zasadzie, ma to działać ? Bo mi to się nie klei wszystko. W teorii wszystko piękne senior dostaje stawkę 150 euro/h nic nie robi a za niego pracuje typek bez doświadczenia i dostaje 25 euro. W teorii wszystko pięknie brzmi ale nikt chyba nie bierze seniora za 150 euro/h skoro do tej roboty nadaje się junior który by to robił za 10 euro.
Jeszcze z tego