Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Metylo: niestety mam koleżankę, która nawet sobie nie potrafi systemu przeinstalować... Kupiła kurs FRONT END DEVELOPER JAVA SCRIPTZ CSS HTML i powtarza, że będzie mogła samodzielnie pisać aplikacje dla dużych korpo jak go skończy.

Jest pracowita i wiem, że wyciągnie maks z tego kursu, tylko zwyczajne w biały dzień kłamią co do umiejętności po jego skończeniu
@kipowrot: pewnie grube uproszczenie i naganianie frajerów chociaż i tak będę powtarzał, że nawet głupi kurs testera i praca jako tester bądź wyżej jako automatyk to jest lepsza niż roznoszenie pizzy..
Co do zarobków - pracuje w branży i tak to mniej wiexej wygląda po roku. Tzn róży chodzisz po kursie do jakiejkolwiek firemki - dają Ci 4-5 I spokojnie sobie ciągniesz kursy i rozwijasz się. Po roku dostajesz już oferty
@Metylo: O pracy w programowaniu nie mam pojęcia, ale jakby tak prosto byłoby zarabiać 20K to nie było w Polsce ludzi biednych i każdemu by się żyło dostanie bo takie łatwe pieniądze to szybko by się rozeszło po ludziach i każdy by poszedł to robić, skoro nie trzeba do tego umiejętności specjalnych, typu studneciak rozwożący pizze.

Sam myślałbym przyszłościowo o jakieś zmiany pracy czy zrobieniu kursów, ale myślę że kto miał