Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ten kurs w tym jakimś javascript czy coś? Bo czytałem coś o jakiś typach a nie chce żadnych kłopotów.
@Metylo: Wykopki jak zwykle pokazują swoje #!$%@?. Działalnosc tego gościa polega na tym, że przez kilka miesięcy intensywnie uczy cie programowania, sprawdza Twoje umiejetnosci poprzez różne testy. Gdy uzna że jesteś gotowy poleca Cie firmie. Jeśli jestes #!$%@? to nikomu cie nie poleci. Po prostu zajmuje sie wszystkim od A do Z. Nie widze w tym niczego nieuczciwego. Wystarczy troche zgłebic temat i dotrzec do ludzi którzy przeszli ten kurs i
@Maczuga_Herkulesa18

Działalnosc tego gościa polega na tym, że przez kilka miesięcy intensywnie uczy cie programowania, sprawdza Twoje umiejetnosci poprzez różne testy. Gdy uzna że jesteś gotowy poleca Cie firmie. Jeśli jestes #!$%@? to nikomu cie nie poleci.


I są takie firmy co płacą ponad 20k za świeżaka bez expa? A może do nich się rekrutować z expem, bo ciekawe ile wtedy się dostanie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: Bo tak łatwiej usprawiedliwić swoją niemoc życiową, też przeszedłem taką drogę, kiedyś się udzielałem na wykopie nawet jak sam zaczynałem, teraz z nudów sam bym komuś pomógł, ale ludzie będą myśleli że scam :)
@pawel_orzech: Dobra wpadła mi ich rozpiska z .net. Wcześniej napisałem o juniorze ale jeśli opanujesz te zagadanienia to jest b.mocnym midem. Chociaż tutaj to jest taka przekrojówka, że aby to miało recę i nogi to na jedną ich godzinę musialbym poświęcić średnio z 7-10h swoich I też ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto dopiero skleja kod zrozumie po co właściciwe używamy mediatora
Crisu - @pawel_orzech: Dobra wpadła mi ich rozpiska z .net. Wcześniej napisałem o jun...

źródło: comment_1667841315kLZOXhrNJPsKzHNEKcXIkp.jpg

Pobierz
Wy się śmiejcie, ale znam gościa co nie ma nawet matury. W 2009r. zaczął bawić się w gamedev, a dzisiaj ma dużą firmę tworzącą gry.
@rozklekotany: Hej boomerze wiesz, że piszesz z 35 letnim typem? Synku to może do a Ciebie wołali kiedyś na fabryce.
Totalnie masz oderwane wyobrażenie o pracy w IT. Na cholere obserwujesz ten tag? By wyszydzac?
Tutaj to widać jakiś scam ale jak już mówiłem to tak wygląda tylko może nie od razu ale po jakimś czasie. Najpierw kursik /lojalka i jazda.