Wpis z mikrobloga

@stokujo: Nie mam od nich %. Są mi obojętni. Lubię się śmiać z wykopków, którzy robią #!$%@?ę z logiki XD Komentarz mówił, że Waldek jest mega wymiataczem. Wrzuciłeś profil Grześka dopisując, że werfikuje on zacytowany fragment, że to Waldek jest wymiataczem XD Mnie to śmieszy. Ciebie nie musi
@pawel_orzech: no nie wiem, jakoś zbytnio ciepło o nich mówisz, jeszcze zdrabniasz imiona. :3

Grzesiek to wykładowca na Polsko-Japonskiej.


@Silvestre_Cucumeris: Niby tak ma wpisane na profilu, niby jest jakiś filmik w którym mówi o "swoich studentach", a jednocześnie nigdzie w kadrach PJATK nie da się go znaleźć. Może kiedyś był, już nie jest, i to przez to, może PJATK nie ma wymienionych wszystkich wykładowców (choć studiując na PW zawsze można
@stokujo: Spoko, nie mam zamiaru Cię przekonywać, że nie jestem z nimi na układzie. Jakiś czas temu była dyskusja nt. tej samej osoby. Dyskusja była długa, też się udzieliłem i napisałem swoje szersze spostrzeżenia. Też zarzucano im wiele. Jak widać dowody były tak silne, że po kilku godzinach autor usunął wpis XD

A co do stron internetowych, to nie byłbym na Twoim miejscu tak im wierny. Pracuję obecnie w firmie, która
@stokujo: w sumie moze masz racje. Ale powiedzmy ze przez wspolnych znajomych wiem, ze ten caly Waldemar to potrafil z zamknietymi oczami #!$%@? w 10 minut 5 klosow kolegom. Moze nie jest znany w branzy, bo robi kapuste w ten sposob w jaki robi i nie ma czasu na open source itd. Wiadomo jak jest w Javie, pewnie tam polowa projektow jeszcze SVN uzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°