Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".


@FrenFrog: ale mógł przecież zadecydować i, no nie wiem, ja się jakoś nie czuję usunięty z cywilizacji.

Trochę rozumiem twój żal, ale trochę też koloryzujesz.
@gosvami: Chyba ważniejsze jest przeżycie i lekkie przejście niż samo zachorowanie, nie?
Przecież jakby zacząć wyciągać wszystkie kłamstwa anyszczepowej szurii, to po czymś takim ci ludzie powinni by się zapaść ze wstydu pod ziemię na resztę życia.
@FrenFrog: I reszta uważających, że covid to jakiś spisek. Mam pytanie. Jak tłumaczycie to, że generalnie cały świat poza kilkoma wyjątkami ostro walczył z covid? Nawet tam, gdzie na początku byli sceptyczni (np. UK) po krótkim czasie zmieniali zdanie i ostro walczyli z covid. Takie Chiny #!$%@?ą sobie gospodarkę polityką zero covid. Putin rzekomo panicznie się boi covid stąd 20 metrowe stoły.
Nawet jeśli uznać, że to teatr to pytanie brzmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FrenFrog: byłem zdrowy, było super, wziąłem jedną dawkę i miesiąc później leżałem chory. Więcej tego błędu nie popełnię, ładnie trzeba mieć nasrane we łbie żeby latać się szprycować po 5 razy nieprzebadanym preparatem.
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog: dlatego jestem za wiekszym ograniczeniem praw obywatelom :p aby ludzie bez wiedzy i wyksztalcenia nie musieli zabierac glosu w dyskusji :p
@FrenFrog xddd jaki ty głupi jesteś. Szkoda tylko że musiałeś przyjąć masę innych szczepień na choroby których już prawie nie ma i jakoś jie masz z tym problemu. Szkoda mi ciebie że swoje informacje czerpiesz z ruskich botów i jeszcze się tym chwalisz na wykopie xd
@misund: Masz na myśli te dzieci, które umierają w 15 minut po porodzie, ktòry powoduje śmierć matki, czy również te, które rodzą się martwe?

Życie bywa złe i okrutne, a po to mamy cywilizację, żeby temu przeciwdziałać.

Aborcja nikogo nie krzywdzi - nikt przy niej nie cierpi, nie ma metafizycznej poczekalni, w której dzieci płaczą, że się nie urodziły.

No ale jsk ktoś jest fanem chrzczenia zwłok i kremowania