Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1474
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakim cudem ten wpis ma 540 plusow() Przecież szczepienia były dobrowolne. U nas były dużo mniejsze restrykcje niż np w takiej Danii gdzie bez ważnego szczepienia lub zrobionego testu nie mogłeś iść np do fryzjera


@Crisu:

- szczepienia były dobrowolne
- bez
  • Odpowiedz
@dafto: znam całkiem spore grono ludzi, którzy nie zaszczepili swoich dzieci. Pamiętam nawet jak jeden z nich przygotował sobie odrębną poduszkę finansową na wypadek kary finansowej związanej z niedopełnieniem obowiązku szczepienia potomstwa, ostatecznie nie zapłacił ani grosza.
  • Odpowiedz
mam to samo, dlatego teraz za punkt honoru postawiłem sobie zagłosować na konfederację mimo, że nie zgadzam się z częścią ich postulatów i stylem politycznym. Jedyna partia, która walczyła o moją wolnośc w czasach koronowego faszyzmu. I sram o wolność Ukraińców jeżeli we wsłasnym kraju odbierają mi tę wolność. Przykro mi.


@rysiekryszard: dokładnie tego się spodziewałem po szurach XD
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog: Powiedział chłop w głębokiej ruskiej wsi w połowie XIX wieku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FrenFrog: Mój teść zaczepił się i 3 dawką, a i tak złapał covid i choruje ¯\_(ツ)_/¯ fajne te szczepionki, po każdym szczepieniu zdychasz, a na końcu i tak łapiesz choróbsko i też zdychasz :)
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem pokolenie wychowane w dobrobycie nie zrozumie, że życie czasem bywa złe i okrutne. Nie jest to jednak usprawiedliwieniem do mordowania dzieci.


@misund: Uf, fajnie, że przynajmniej jest konsekwentny i nie pieprzysz jak niektórzy, że aborcja to morderstwo chyba że chodzi o dziecko z, chlip chlip, gwałtu, ale mam dla Ciebie jeszcze jeden scenariusz. Ostrzegam, że jest dość abstrakcyjny i małorealistyczny, ale w mojej ocenie nadal przydatny. Wyobraź
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.

@FrenFrog:
Tego nikt na świecie nie wie
Natomiast trochę ludzi zmarło i to był powód żeby coś zrobić
Historia medycyny to nie jest historia z bajek dla dzieci gdzie wszystko się udawało, wszyscy wszystko wiedzieli i żyli długo i szczęśliwie
Możesz też mieć pretensje do medycyny, że uważała,że dzieci można bić bo nie powoduje to urazów, że można stosować lobotomię, że można przechodzić bez umycia rąk z prosektorium na
  • Odpowiedz
Ja też nie brałem ani jednej dawki tej szczepionki, ale jedno pytanie

eksperymentalnym preparatem

nie będzie brał robionego na kolanie gówna które ledwoco działa


@FailedArtist: @FrenFrog: Kiedy według was ta szczepionka będzie już w pełni bezpieczna? Bo na początku pandemii pamiętam płacz, że szczepionki to się robi 10 lat, a nie rok, no i okej - rozumiałem te obawy. Ale teraz, gdzie przynajmniej jedną dawką zaszczepiona jest (strzelam
  • Odpowiedz
Ale nigdy nie zapomnę nikomu tego co mówił i jak zachowywał się wobec ludzi którzy mieli wątpliwości i nie poszli na fali się kłuć. Nie zapomnę segregacji, zamordyzmu i zwyczajnego #!$%@?ństwa. Knajpy sanitarystyczne do dziś omijam szerokim łukiem a taki dupek z ochrony który gonił mnie z maseczką po leroyu a któremu powiedziałem wtedy żeby się gonił do dziś mnie unika kiedy spotyka mnie przy wejściu.


@macendrju: Przecież takim samym
  • Odpowiedz
Czy wykop to jest jakiś portal dla chorych umysłowo? Kto #!$%@? plusuje takie wysyrywy jak OP wyrzygał ze swojego przeżartego teoriami spiskowymi mikro móżdżku? XDDD

Tylko ja tu nie mam żółtych papierów i nie żyje w pokoju bez klamek? Przeoczyłem jakiś fakt terapii dla chorych i upośledzonych w formie dawania im dostępu do wykopu? XD


@Khaine: Brawo, obudziłeś się w porę xd
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog: ja nigdy nie wybaczę szurom podatnym na każdy pierd ruskiej propagandy że dali sobie wmówić że potężne ELITY (wiadomo, kompleksy) ich kłują eksperymentalnym preparatem na chorobę która nie jest przecież żadnym zagrożeniem (a co dopiero wartym kłucia kogoś). Pomimo ich odwalania szurskiej maniany (walka z kagańcami xd)
  • Odpowiedz