Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
@FailedArtist: nie działa.

Znajoma z służby zdrowia, ma chyba 4 dawki przyjęte (3 napewno). W jej placówce (prywatna specjalistyczna), do dziś chodzą w maseczkach.

2 razy ciężko przechodziła covida xD ale trzeba się szczepić. Kto wie co by było gdyby się nie zaszczepiła przecież. Każdy tym samym tekstem z mediów operował, gdy pomimo przyjęcia swoich dawek chorował i to nie łagodnie.
@Kuntz_Ekesz: no chłop rozmyśla po dziś dzień bo zwierzęta tu na forum wyzywały od antyszczepow i podludzi jak tylko ktoś śmiał śmieć zadać jakieś pytanie podważające tezę ze szczepionki nie są super xD ale z idiotami tak właśnie jest, nawet jak nie mają racji to nie przyznają się do błędu

A największą bekę mam z tego że odyebal sie światowy cyrk i wałek na globalną skalę a nikt nikogo nie rozliczył
@potezny_papiesz: To był test, do tego co się teraz dzieje i będzie działo. Zobaczyli ze ludzie to idioci, teraz będziemy za prąd bulic jak za zboze, za zboze (chlepek z piekarni) jak za #!$%@? wie co. Poziom życia wzrost pewnie o 20-30% od momentu tego #!$%@? NIEWIDZIALNA ŚMIERCIONOŚNA CHOROBA, KTÓRA MOŻE BYĆ BEZOBJAWOWA XDDDD oni dopiero zaczną nas ruchac.
@FrenFrog: Ja mam na to inną perspektywę. Na covid zmarł członek mojej rodziny, a jeden z moich przyjaciół ledwo uszedł z życiem. Teraz boryka się z problemami z sercem. Na całym świecie do tej pory zachorowało 618 mln ludzi a 6,5 mln zmarło. Ja nie czuję, że ta choroba mi/nam nie zagraża. Nie wchodzę w dyskusję, bo każdy ma własny rozum w tej sprawie. Przedstawiam tylko punkt widzenia, że to nie