Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1475
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.
  • 315
  • Odpowiedz
Halo moderacja? Gdybyście chcieli to znalazłby się powód aby ten wpis był niezgodny z regulaminem.
Ale cz go ja oczekuje? Tutaj promuje się takie wpisy jak ten.
  • Odpowiedz
618 mln ludzi a 6,5 mln zmarło.


@noitakto: 1/10 i jeden promil. No kataklizm... W tym samym czasie więcej osób zmarło na samotność i od otyłości bo zamknęli siłownie itp
  • Odpowiedz
Nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.


@FrenFrog: przecież nie było obowiązku szczepień przeciw covid.
Kto chciał się zaszczepić to się zaszczepił, kto nie chciał to nie.
Więc co ty #!$%@?, za przeproszeniem?
  • Odpowiedz
Bo to wina kobiety że jej ciąża zagraża życiu, albo płód jest zdeformowany, albo ktoś ją zgwałcił.


@Mikka: Tak jak pisałem pokolenie wychowane w dobrobycie nie zrozumie, że życie czasem bywa złe i okrutne. Nie jest to jednak usprawiedliwieniem do mordowania dzieci.
Ani już tymbardziej nie można mordować dzieci, bo komuś są one nie na rękę.
Ale, wracając już do tematu tego posta, postępowcy proponowali nawet zamykanie w więzieniach osób które
  • Odpowiedz
@noitakto:

Na całym świecie do tej pory zachorowało 618 mln ludzi a 6,5 mln zmarło. Ja nie czuję, że ta choroba mi/nam nie zagraża.


Czyli praktycznie standardowa* ilość osób jaka umiera na grypę i infekcje grypopodobne oraz powikłania (m.in. zapalenie płuc - tylko w Polce co roku na samo zapalenie tys. z czego większość to powikłanie). Jedyna różnica taka, że wirus był nowy i piki zgonów były bardzie pionowe, bo więcej
DanteTooMayCry - @noitakto: 

 Na całym świecie do tej pory zachorowało 618 mln ludz...

źródło: comment_1664700762mOLoHxCOWs2HtJiNgv8PeE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 34
@FrenFrog oho, widzę że w Moskwie załapali że argument "ukrainizacji Polski" nie trafia, więc teraz kazali agentom odgrzać na nowo temat szczepionek "eksperymentalnych preparatów" xDDD
  • Odpowiedz
@FrenFrog: wiesz. mam podobne przemyslenia. jest mi autentycznie wstyd za ludzi z mojego otoczenia z mojego kraju. Najchetniej te ostatnie 2 lata wymazałbym z pamięci bo była to jedna wielka żenada.
Myślę, że to wszystko zupełnie zmieniło na przyszłość moje podejście do polityki i polityków w kwestii dbania o dobro obywateli i jednostki. Coś takiego nie istnieje. Istnieje jedynie uzyskanie własnych korzyści.
Pluje srogo na decydentów, którzy doprowadzili do tego stanu
  • Odpowiedz