Wpis z mikrobloga

Siema wykop

Dziś chciałbym zrobić małe #chwalesie, a raczej chwale podopiecznego.
Z kolegą ze zdjęcia współpracujemy już całe 9 miesięcy, przez ten czas udało nam się zgubić równiutkie 35kg (108kg->73kg).

Przez pierwsze 6 miesięcy kolega się tatuował, więc treningu siłowego nie było, ale jako że wcześniej były używane środki, a nie chcieliśmy się odblokowywać bo w planach było odpalenie się w momencie rozpoczęcia treningów, to lecieliśmy sobie około 250mg testa w skali tygodnia.

W ostatnich 3 miesiącach była już lekka bombka, ale szczegółów nie będę zdradzał, o sobie powiem Wam wszystko, o klientach nie chcę.

Przez większość redukcji kalorie na poziomie 2000-2400, co kilka tygodni, a czasami co tydzień refeed (2 dniowy) na poziomie 2800-3200. Kroki na poziomie 10-16k, cardio dodane tylko w końcówce, ostatnie 5-6 tygodni, wtedy kroki zmniejszyłem, a w miejsce tego czasu wleciało klasyczne cardio na sprzęcie.

Kilka razy były chwile zwątpienia, ale szybko nakierowywałem myślenie na odpowiednie tory.

Weekend pozostawiłem na odreagowanie, zabranie żony na dobre jedzonko, małą celebrację bo można się śmiać, ale jeśli pracujesz na coś #!$%@? 9 miesięcy i w końcu osiągasz to co chciałeś to satysfakcja jest naprawdę odczuwalna.

Od poniedziałku kalorie 700 w górę od buta i zaczynamy pierwszy w życiu kontrolowany okres masowy, jak kolega się nie wykruszy to za rok wrzucę update jego sylwetki i oznaczę plusujących posta.

PS. Mam jeszcze z 2 wolne miejsca do projektu upoluj grubasa/uwolnić orkę.

#silownia
#sterydy
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#pokazforme
#chudnijzwykopem
Lewusx - Siema wykop

Dziś chciałbym zrobić małe #chwalesie, a raczej chwale podopi...

źródło: comment_1664110504XbkOjBwl39hAt4Yl1rWEZC.jpg

Pobierz
  • 63
@Lewusx: gratuluję, bo widać dobrą robotę. Mam pytanie, bez żadnych uszczypliwości. Czy nie uważasz, że klient za wcześnie wszedł na bombę biorąc pod uwagę stan przed? Ja wiem, że to jego decyzja, ale jakbyś miał wpływ czy nie zalecilbys najpierw redukcji?
@davvidofff: Nie zaleciłbym, klient niech robi wszystko jak chcę, chyba że miałby zrobić coś głupiego wtedy odradzam. Ale tak, jakby ktoś do mnie przyszedł i powiem mu że najpierw robimy redukcję, potem wchodzimy na bombę to po prostu poszuka sobie innego, często głupszego trenera który tą bombę wprowadzi mu od razu. Rozpoczęcie redukcji z już podstawką z testosteronu wbrew pozorom nie jest czymś aż tak złym, bo to mięso w trakcie
@Gegenek: Wychodzisz na 2 dni z deficytu na mniej więcej utrzymanie lub lekki surplus żeby pobudzić sobie grelinę/leptynę i ruszyć lekko tarczycę, zapobiega też adaptacjom metabolicznym, poprawia motywację, daje ciału większe możliwości na regeneracje, do tego satysfakcja z żarcia która zapobiega lub niweluje szanse na zaburzenia odżywiania.
Jak zacząć brać teścia od kogo recepta czy jak z nielegalnego źródełka ile tego przy masie 70kg, bardziej chodzi o dostaniebkopa do dzualania
@lichwiarz Jak chcesz dostać kopa do działania to kup kofeinę bezwodną. Ze środkami atakuj do @lewusx nie czekaj 10 lat jak ja tylko idź do kogoś kto zrobi z Tobą dobrą sylwetkę początkową w + - rok.

Nie masz pojęcia jak chciałbym się teraz cofnąć z 5 lat i zacząć wtedy te współpracę. Zrobiłem formę mając prawie 33 lata - nie marnuj czasu.