Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie jak u was moralnością w kwestiach damsko-męskich? Czytam tagi i faktycznie jest sporo celnych spostrzeżeń nt. hipokryzji kobiet, spotykania się z wieloma na raz czy wmawiania chłopakom #bluepill a w rzeczywistości szukania chada (można by wymieniać w nieskończoność). A wy jak postrzegacie bycie moralnym z waszej strony? Potrafilibyście udawać zakochanego, zaangażowanego? albo spotykać się z laską poniżej przeciętnej która na was leci ale w międzyczasie szukać lepszej i być tylko z nią bo nic lepszego nie ma na horyzoncie? Może problem większości meżczyzn jest to że chcą być za bardzo uczciwi, prawdomówni i honorowi? gdzie tak na prawdę randkowanie i jakby nie patrzeć związki to od stuleci gra pozorów i szukanie dla siebie korzyści. Wiecie o co chodzi że trzeba być w relacjach takim ##!$%@? trochę bo inaczej nic nie ograsz ale mimo to faceci są zbyt dobrzy i mili żeby to robili i takie oszukiwanie, stwarzanie pozorów, szukanie "nowej gałęzi" to tylko domena kobiet?

#tinder #tfwnogf #przegryw #blackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #relacje #p0lka #polka #logikarozowychpaskow #samotnosc #seks #przemyslenia #pua

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63067baf1eed4ee6f4af895a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie jak u was moralnością w kwe...
źródło: comment_1661373519INu05OaiQlK42SL52PAnWO.jpg
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam z swojego doświadczenia widzę, że faceci chcą być po prostu za bardzo honorowi jak to sam stwierdziłeś. Są idealistami i marzy im się piękny poukładany świat gdzie wszystko chodzi jak w zegarku, a ludzie są ,,z reguły mili" gdy tak naprawdę trzeba być #!$%@?
i to właśnie są pierwsze objawy łykania pigułek
Gdy widzisz, że jakiemuś sebkowi czy oskarkowi lepiej się wiedzie, nie dzięki umiejętności a cwaniactwu i chamstwu
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdy jesteś uczciwy to chociaż masz szansę przyciągnąć uczciwą i rozsądną osobę na fundamentach prawdy, jakkolwiek kaznodziejsko to brzmi. Jak tylko oszukujesz, to będziesz mieć do czynienia z podobnymi sobie oszustami lub laskami, które są podatne na tego typu cwaniaków. Z kolei przymuszanie się do działań niemoralnych żeby poruchać czy mieć jakiś #!$%@? tymczasowy związek? To już lepiej wcale, niż się tak szmacić. Nie ma co się zniżać do prymitywnych
@AusserKontrolle: Bo to nie wystarczy, trzeba też umieć filtrować ludzi i spełniać pewne kobiece wymagania odnośnie wyglądu i statusu socjoekonomicznego, wiadomo.
Zdrowa, rozsądna i uczciwa kobieta będzie preferować uczciwego samca. Że takie kobiety są rzadkie? Możliwe, ale jeśli już ładować się w związek, to tylko z taką wysokiej jakości. Kobiety podatne na podrywaczy ruchaczy oszustów są emocjonalnie uszkodzone, więc lepiej trzymać się z dala od takiego targetu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakiś czas temu postanowiłem, że wyprowadzam się z miasta gdzie teraz mieszkam i wracam do domu rodzinnego. Chciałem ten ostatni raz wyjść do swoich ulubionych kawiarni, jakiś knajpek, ale nie chciałem leźć tam sam. Założyłem więc tindera, sparowało mnie w naprawdę fajną dziewczyną i poszedłem na spotkanie. Zakładałem, że ten typ laski bardziej celuje w jakiś oskarków i innych pędzli, więc przyjąłem że widzimy się pierwszy i ostatni raz, gdyż
Gdy jesteś uczciwy to chociaż masz szansę przyciągnąć uczciwą i rozsądną osobę na fundamentach prawdy, jakkolwiek kaznodziejsko to brzmi. Jak tylko oszukujesz, to będziesz mieć do czynienia z podobnymi sobie oszustami lub laskami, które są podatne na tego typu cwaniaków.


@PoncjuszPijak: to jest chyba najbardziej gorzka pigułka - przyciągamy/wybieramy osoby podobnie "#!$%@?". Można raz trafić nieciekawie, ale nie kilka razy (znając schemat). Dlatego osoby, które piszą, że wszyscy ich byli/ wszystkie
@Adek92: To kiedy jej powiedzieć to zależy. Jak dla mnie 4-6 spotkanie spoko. Ważne, żeby do tego czasu wytworzyła się więź między Wami. Aby nie miała poczucia, ze okłamał ją random tylko ktoś znajomy. Bo z randoma jest łatwiej zrezygnować.
Kłamstwo na szczęście nie jest jakieś straszne. Możesz ładnie ubrać w słowa, ze bałeś się jej reakcji i dlatego nie powiedziałeś czy coś
OP: @harold97: @PoncjuszPijak: @AusserKontrolle: @Adek92: @Nowelizacja: @cross7676: @Patronas75: @PakoThugLife25:
Chyba zrobione osobny wpis na ten temat ale w skrócie: relacje d-m to obecnie jak chodzenie po domach i sprzedawanie chińskich garnków 10x drożej
kobiety - sprzedam garnki super jakość, warte tej ceny, miliony funkcji, dobre dla każdego, piękne opakowanie, nie będziecie żałować
mężczyźni - te garnki są takie sobie i przepłacone ale przynajmniej
PonuryKoń: @harold97: zdecydowanie faceci graja zbyt honorowo, uczciwie. Zobacz co na przyklad sie dzieje w tematach chodzenia na divy. Faceci wyzywaja innych od przegrywów, że to trzeba być łowcą, że normalna kobieta się po tym będzie ciebie brzydzić. Co robią laski? Kochana przeszłość nie ma znaczenia, to już przeszłość, że obciagałaś mokebe w kiblu. wazne, że teraz jesteście razem i to, że masz 99 partnerów na koncie nie znaczy, że
Albo spotykać się z laską poniżej przeciętnej która na was leci ale w międzyczasie szukać lepszej i być tylko z nią bo nic lepszego nie ma na horyzoncie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pod jakim względem "poniżej przeciętnej"?
Byczku, nad wyglądem zawsze można popracować. #!$%@? charakteru nie poprawisz (prawie) nigdy.
szkoda tylko, ze p0laccy ojcowie to w 99,9999% giga pantofle, którzy nie ucza synów życia i jak postępować z kobietami


@AnonimoweMirkoWyznania: Działa tutaj zasada "dobre czasy tworzą słabych mężczyzn" XD Wbrew pozorom bycie pantoflem jest bardzo wygodne i łatwe, bo zdejmuje z Ciebie odpowiedzialność za decyzje. W latach powojennych była taka nadreprezentacja mężczyzn, że kobiety brały co było, bo na ich miejsce były 3 kolejne. Jak któraś dorwała gościa z wyższym
PlujacaBaba: @kilemile: oj tak było. Mój wujek na zdjeciach sprzed lat zwykly normik, na dzisiejsze standardy nic specjalnego. Do tego raczej z tych porzadnych co to nigdy nie wrócił do domu pijany, zawsze dobrze sie uczył skończył studia, praca biurowa jako inżynier. Mieszkał na wsi 20km od ówczesnego miasta wojewódzkiego i na początku lat 80 miał z tych powodów niesamowite powodzenie. Ile on bab przerobił to moja matka i babka
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz, że wykopki to pisza jakieś urojenia? Należe do przystojnych gości 188 7/10 z ryjca i poznałem w życiu dziesiątki, setki kobiet.

Te wasze blackpille i redpill to opisują może 10%, no max 20% i to głównie zachowania takich typowych juleczek 7-9/10 co mają po kilka tysięcy followersów na instagramie.

Naprawde beka z ludzi co nie poznali chociaż 50 kobiet w życiu i całą wiedze o kobietach czerpią od
Takijeden: @Kryskamatyska co jak co ale akurat charakter też można poprawić na plus, ale jest to jednak trudniejsze dla większości osób, bo trzeba zmienić siebie. W każdym razie obecnie jest mnóstwo metod na to ;) grunt to korzystać.
Poza tym zgadzam się z użytkownikiem nadczłowiek (czy jakoś tak), że trzeba poznawać dziewczyny na żywo, a nie słuchać tylko jakichś teorii. To też ludzie, też mają swoje wady ale i zalety, a