Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie jak u was moralnością w kwestiach damsko-męskich? Czytam tagi i faktycznie jest sporo celnych spostrzeżeń nt. hipokryzji kobiet, spotykania się z wieloma na raz czy wmawiania chłopakom #bluepill a w rzeczywistości szukania chada (można by wymieniać w nieskończoność). A wy jak postrzegacie bycie moralnym z waszej strony? Potrafilibyście udawać zakochanego, zaangażowanego? albo spotykać się z laską poniżej przeciętnej która na was leci ale w międzyczasie szukać lepszej i być tylko z nią bo nic lepszego nie ma na horyzoncie? Może problem większości meżczyzn jest to że chcą być za bardzo uczciwi, prawdomówni i honorowi? gdzie tak na prawdę randkowanie i jakby nie patrzeć związki to od stuleci gra pozorów i szukanie dla siebie korzyści. Wiecie o co chodzi że trzeba być w relacjach takim ##!$%@? trochę bo inaczej nic nie ograsz ale mimo to faceci są zbyt dobrzy i mili żeby to robili i takie oszukiwanie, stwarzanie pozorów, szukanie "nowej gałęzi" to tylko domena kobiet?

#tinder #tfwnogf #przegryw #blackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #relacje #p0lka #polka #logikarozowychpaskow #samotnosc #seks #przemyslenia #pua

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63067baf1eed4ee6f4af895a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie jak u was moralnością w kwe...
źródło: comment_1661373519INu05OaiQlK42SL52PAnWO.jpg
  • 24
Należe do przystojnych gości 188 7/10 z ryjca

Naprawde beka z ludzi co nie poznali chociaż 50 kobiet w życiu

Te wasze blackpille i redpill to opisują może 10%, no max 20% i to głównie zachowania takich typowych juleczek 7-9/10


@nad__czlowiek: Naprawde nie polaczyles tych dwoch kropek? Jestes przystojny, wiec laski sa dla ciebie mile i ulegle, poza tym taki typowy przegryw nie ma nawet szans na poznanie takiej ilosci lasek.
@TomekABC123: to są wasze urojenia... właśnie dlatego, że ja poznałem luźno 500-1000 kobiet w ciągu ~15 lat to wiem co jest prawdą, a co nie.

A wy znacie 0 kobiet i jak wam napisze na wykopie jakiś Maciuś prawik 22 lata "no kobiety som złe" to wy mu bezgranicznie wierzycie xDDDDDD Sami sobie robicie kuku
@nad__czlowiek: To w dawnych czasach nie uczyli czytac ze zrozumieniem? xddd
Nie mam problemu z kobietami i ich poznawaniem, ale to ze patrzysz tylko przez swoj pryzmat pokazuje ze masz strasznie ograniczone horyzonty, w dodatku jestes nadmiernie pewny swojej ignorancji.

Jak ktos jest slepy to tez mu bedziesz mowil ze widzisz od dziecka i na pewno sobie robi kuku przez sluchanie jakichs glupich lekarzy i ze kazdy moze widziec, wystarczy tylko