Wpis z mikrobloga

@Hangry
: Ja sobie niczego nie dam uciąć, ale ta tinderowa julka na 99% skończy bardzo marnie (kaszojad i seba przepijający 500+). Moje pytanie do niej brzmiałoby: co ty oferujesz? Bo z opisu nic nie wynika, a ze zdjęć, że do zaoferowania ma tylko ciało i to z zauważalnymi zbędnymi kilogramami. ¯_(ツ)_/¯

To jest powerful cope, noo teraz sobie porucha, ale zguba jej xD laska jest ładna i zapewne będzie taka jeszcze
@Hangry Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiający widok, ot normalny chłop. Ale jak widzę kobietę +175 to już się czuję nieswojo bo się to jakieś nienaturalne wydaje, więc dziwi mnie pisanie, że nie chce przy nim wyglądać jak żyrafa bo i tak będzie. Z tą różnicą, że jednym się to podoba, a innym nie. Facet 170 to normalny gościu, a skreślają od razu jak jakichś
@Hangry jest sporo takich mężczyzn, tylko oni się dorabiają koło 35-40, wtedy sobie mogą wybierać, a taka panna mając te 36 lat wie, że nie ma szans z młodszymi, aby się chronić gadają jak to nie ma dla nich normalnych mężczyzn, unikają odrzucenia. Laska musi mieć walidację, z czasem i do czasu ta musi być co raz mocniejsza. W wieku 20 lat chłopak z autem to dobra opcja, ale w wieku 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Perkotka:

Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiający widok, ot normalny chłop.


Chyba nie na portalach jak tinder xd
Statystyka z USA z aplikacji Bumble gdzie podobno da się filtrować od razu po wzroście i najczęściej wybierane filtry przez kobiety,

170 cm dla faceta na takich apkach to niżej niż bycie robakiem w łańcuchu pokarmowym XD
Pobierz bn1776 - @Perkotka:
Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiaj...
źródło: comment_1659511099rVYfHa1eJMEdMwJlaxLUYf.jpg