Wpis z mikrobloga

@Hangry: One wszystkie pisza to samo, na dodatek sa to klamstwa, a od facetow wymagaja szczerosci...hipokrytki. Dam sobie reke uciac ze skonczy w objeciach goscia z napietym bicepsem a nie kierownikiem w okularach ktory pisze ksiazki po pracy.
  • Odpowiedz
@ptah-fikcyjny: Ja sobie niczego nie dam uciąć, ale ta tinderowa julka na 99% skończy bardzo marnie (kaszojad i seba przepijający 500+). Moje pytanie do niej brzmiałoby: co ty oferujesz? Bo z opisu nic nie wynika, a ze zdjęć, że do zaoferowania ma tylko ciało i to z zauważalnymi zbędnymi kilogramami. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dam sobie reke uciac ze skonczy w objeciach goscia z napietym bicepsem a nie kierownikiem w okularach ktory pisze ksiazki po pracy.


@ptah-fikcyjny: i słusznie, bo napisała żeby gość miał do zaoferowania coś więcej niż to więc ona chce inteligentnego gościa z napiętym bicepsem a nie nudnego kierownika który po pracy pisze książki.
  • Odpowiedz
@ptah-fikcyjny wszystkim kobietom podobają się Ci sami mężczyźni, niektóre po prostu dosyć szybko łapią, że jeśli są przeciętne to na nikogo więcej niż przeciętnego nie mogą liczyć. Laska jest ładna więc będzie miala wszystko to co chce, nawet będzie w stanie pokochać kogo trzeba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Hangry: nie skończy bo takie lochy zawsze mają szczęście i potężne branie

@inkill: Juleczki coraz wyższe to i wymagania mają wyższe xd
  • Odpowiedz
@Hangry
: Ja sobie niczego nie dam uciąć, ale ta tinderowa julka na 99% skończy bardzo marnie (kaszojad i seba przepijający 500+). Moje pytanie do niej brzmiałoby: co ty oferujesz? Bo z opisu nic nie wynika, a ze zdjęć, że do zaoferowania ma tylko ciało i to z zauważalnymi zbędnymi kilogramami. ¯_(ツ)_/¯

To jest powerful cope, noo teraz sobie porucha, ale zguba jej xD laska jest ładna i zapewne będzie taka jeszcze
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Ilu znasz samotnych typów z mustangiem, domem i pieniędzmi, a ile takich julek? Na jednego przypada przynajmniej dziesięć takich, więc 9 będzie żyć z sebą, beciakiem lub z kotami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Hangry: po za wymogiem wzrostu nie widze tu nic dziwnego. A przy duzych dysproporcjach to faktycznie bywa kłopotliwie. Lepiej ze od razu o tym pisze niz ma pozniej sie wykrecac.
  • Odpowiedz
@Hangry Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiający widok, ot normalny chłop. Ale jak widzę kobietę +175 to już się czuję nieswojo bo się to jakieś nienaturalne wydaje, więc dziwi mnie pisanie, że nie chce przy nim wyglądać jak żyrafa bo i tak będzie. Z tą różnicą, że jednym się to podoba, a innym nie. Facet 170 to normalny gościu, a skreślają od razu jak jakichś
  • Odpowiedz
@Perkotka: zauważ że ona nie chce wyglądać jak żyrafa przy ludziach. Wali ją to że w domu będzie walić czołem o framugę ale przy ludziach masz być wyższy. Żyrafiasty pustak z wybujałym ego.
  • Odpowiedz
@Hangry jest sporo takich mężczyzn, tylko oni się dorabiają koło 35-40, wtedy sobie mogą wybierać, a taka panna mając te 36 lat wie, że nie ma szans z młodszymi, aby się chronić gadają jak to nie ma dla nich normalnych mężczyzn, unikają odrzucenia. Laska musi mieć walidację, z czasem i do czasu ta musi być co raz mocniejsza. W wieku 20 lat chłopak z autem to dobra opcja, ale w wieku 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Perkotka:

Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiający widok, ot normalny chłop.


Chyba nie na portalach jak tinder xd
Statystyka z USA z aplikacji Bumble gdzie podobno da się filtrować od razu po wzroście i najczęściej wybierane filtry przez kobiety,

170 cm dla faceta na takich apkach to niżej niż bycie robakiem w łańcuchu pokarmowym XD
bn1776 - @Perkotka:
Wydaje mi się, że facet 170 cm to częsty i nikogo nie zastanawiaj...

źródło: comment_1659511099rVYfHa1eJMEdMwJlaxLUYf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 20
@Hangry I znów to pozorne sapanie do inteligencji. Dobrze, że jeszcze nie napisała - sapioseksualna. A potem w praktyce to się okazuje głupia jak but i nie ma o czym z nią gadać. Tylko pozory i pozory.
  • Odpowiedz