Wpis z mikrobloga

Siema!

W ubiegły weekend miałem okazje wystawić na deski jednego z najlepszych naturali w Polsce. Nikomu nie każe w to wierzyć, czy mnie lubicie czy nie, macie prawo do swojego zdania.

Prosto ze sceny zabrano go na badania antydopingowe, wyniki poznamy dopiero za kilka tygodni, jako że próbka została wysłana do USA, myśle że do siedziby federacji.

Całe zawody miały naprawdę świetną otoczkę, Adrian zajął 2 i 3 miejsce, w kategoriach w których miał 8 i 10 osób. Przegrał z zawodnikami znacznie mniejszymi, około 8-10kg, ale zdecydowanie bardziej dociętymi. Więcej szczegółów możecie przeczytać u mnie na insta, Lewus_kulturysta.

Z wyniku zadowoleni nie jesteśmy, z taką sylwetką liczy się tylko złoto, ale sędziowie jak najbardziej sprawiedliwie nas ocenili.

#silownia
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Pobierz
źródło: comment_1658254750zoevCd0BQ3aIB5kJ7Rg9su.jpg
  • 26
@Szpinak_Chlopa: Nie mam pojęcia, niby tak zawsze wygląda procedura.

@Estetykatopodstawa: Jakby każdy z nie wierzących zobaczył go na żywo bez pompy, to zaraz by uwierzył. :D

@xevske: To ja powiem inaczej, trzeba być w tym „sporcie” bardzo długo, żeby być w stanie uwierzyć w taką sylwetke, widząc ją na instagramie.
@Lewusx: Jezeli go prowadziles naturalnie to albo nie ogarniasz albo robisz nasz w uja.. jest tak latwo prowadzic naturala na giga bombie, ktorej nie da sie wykryc ze ja prdle. I to takiej ze baby z labu beda dzwonic jak zobacza wyniki badan.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lewusx: Na tym zdjęciu znalezionym na Instagramie chłop wygląda na znacznie mniejszego i widać jak sylwetka jest rozmyta. Czy jest możliwe, że jest naturalem? MOŻLIWE, że tak. Czy stosował kiedyś doping? Także MOŻLIWE, że tak. Nikt w zasadzie nie jest tego stwierdzić na 100% procent dopóki chłopa nikt nie złapał za rękę podczas stosowania jakiś środków. Według mnie jest natty. Porównując go do takich gości z jak George Osborne, Aj Morris,
Pobierz
źródło: comment_1658270281snhucj99hqB5tNy0aa5khB.jpg