Wpis z mikrobloga

Siema!

W ubiegły weekend miałem okazje wystawić na deski jednego z najlepszych naturali w Polsce. Nikomu nie każe w to wierzyć, czy mnie lubicie czy nie, macie prawo do swojego zdania.

Prosto ze sceny zabrano go na badania antydopingowe, wyniki poznamy dopiero za kilka tygodni, jako że próbka została wysłana do USA, myśle że do siedziby federacji.

Całe zawody miały naprawdę świetną otoczkę, Adrian zajął 2 i 3 miejsce, w kategoriach w których miał 8 i 10 osób. Przegrał z zawodnikami znacznie mniejszymi, około 8-10kg, ale zdecydowanie bardziej dociętymi. Więcej szczegółów możecie przeczytać u mnie na insta, Lewus_kulturysta.

Z wyniku zadowoleni nie jesteśmy, z taką sylwetką liczy się tylko złoto, ale sędziowie jak najbardziej sprawiedliwie nas ocenili.

#silownia
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Siema! 

W ubiegły weekend miałem okazje wystawić na deski jednego z najle...

źródło: comment_1658254750zoevCd0BQ3aIB5kJ7Rg9su.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pioter_Polanski: Mnie bardziej bawi ten kult "naturali" Wyglądasz jak bestia ważysz powiedzmy 100 kg i boisz się powiedzieć "tak walę sterydy i co?" I nikt nie miał by pretensji. Dla mnie ten typ po lewej wygląda w miarę naturalnie. Ale pewnie masa wyrzeczeń aby dojść do takiej formy tym bardziej na czysto na pewno była za nim. I na pewno nie jest to efekt roku pracy
  • Odpowiedz
@Lewusx: zapytam z innej beczki troche.Czy wg. Ciebieni ogolu osob siedzacych w tym sporcie osoba,ktora byla na b----e 2,5 czy 15 lat temu i od tego czasu bez to wciaz natural? Nie pytam zlosliwie bo mam gdzies kto jest na b----e,kto nie tylko ciekaw jestem jak do tego wiekszosc podchodzi.Ogladalem kiedys material na YT,jakis Amerykaniec znany z tresci fitnessowych opartych na badaniach pokazywal,ze osoba ktora kiedy kolwiek byla na b----e
  • Odpowiedz
@Mr-Right: Dla mnie natural jest tylko jeśli nigdy nic nie brał, ta zasada 10 lat czystości to z c---a wzięta.

Ja domyślam się, że chodzi o hajs, dzięki tej zasadzie więcej osób może tam wystartować, ale powinni to podzielić, na np.
Osoby naturalne od powyżej 10 lat, jak już tak chcą bardzo tą zasadę.
Osoby naturalne od zawsze.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Dokładnie,nie mam nic przeciwko zeby na bombe wchodzili ci co chca,rozumiem tez tych co uczestnicza z nienaturalnymi wiec oczywistym jest,ze aby konkurowac z najlepszymi tez musza korzystac z dopingu.Irytuje mnie jedynie ze nie ma podzialu mocno restrykcyjne zawody dla prawdziwych naturali oraz open,bez kontroli i niech kazdy bije ile chce ale nie tworzy sztucznej otoczki i wyrywkowej kontrolo czy tez takiej do ktorej mozna sie przygotowac by nie wpasc.
  • Odpowiedz
@Mr-Right: No jak? Przecież w NPC żadnych kontrol nie ma, tak samo w innych mniejszych federacjach, jedynie IFBB jeszcze kilka lat temu kontrolowało, ale tylko ze wzgledu na pobieranie dotacji z ministerstwa sportu, teraz już tego nie mają, więc testów w Polsce nie ma.
  • Odpowiedz