Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mr-Right
Mr-Right

Mr-Right

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3736
  • Znaleziska 834
  • Mikroblog 2902
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
damianooo8
damianooo8
przedwczoraj, 11:19:21
  • 220
#jedzenie #fastfood #burger

Dawne burgery z dworca za 5-10zł były lepsze niż dzisiejsze kraftowe za 50zł. Zimna surówka i mieszanka sosów robiło robotę. Te kraftowe są zbyt tłuste i mdliste.
damianooo8 - #jedzenie #fastfood #burger

Dawne burgery z dworca za 5-10zł były lepsz...

źródło: IMG_0725

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right przedwczoraj, 20:02:53 via Wykop
  • 0
@damianooo8: nikt ci nie broni pojsc kupic bulki typu hamburger w jakiejs biedronce w folli sztuk 3, do tego burger „wolowy” z 6szt. Za ok 10zl, zalac najtanszym keczupem i musztarda, dodac salaty i obzerac sie caly tydzien ttm gownem xD
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 372
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 11.06.2026, 20:30:19 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: Jak placisz jak za dom, jak sasiedzi w szeregowcu dogrzewaja cie i nie musisz ogrzewac calej bryly? Koszty jak za dom? Czynsz w Warszawie za taki metraz to jakies 1500zl+, jednoczesnie w szeregowce nie masz czynszu, placisz za to co realnie zuzyjes. „naprawiasz wszystko sam” - wole sam naprawic lub znalezc kogos kto mi w cenie 1:1 ogarnie usluge niz placic jakies miesieczne skladki w wysokosci „z d--y” i
  • Odpowiedz

2045

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 10.06.2026, 10:30:54 via Wykop
  • 0
Jakby ta unia zasrana choc jeden taki przypadek wykluczyla to by wiecej zrobila dla ekologii niz wszystkimi kagancami, ktore nalozyla od poczatku jej isnietnia na swoich czlonkow. No ale zeby tak dzialac to musieliby myslec o ekologii, nie innych celach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1428

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Po ponad 70 filmach i siedmiu dekadach pracy Clint Eastwood oficjalnie przechodzi na emeryturę. Jego syn potwierdził, że 96letni aktor i reżyser zakończył karierę po ostatnim filmie Juror No. 2. Kino traci jednego z ostatnich gigantów.

Nick7C5
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 15:46:25
  • 127
  • #
    eastwood
  • #
    hollywood
  • #
    emerytura
  • #
    aktor
  • #
    rezyser
  • #
    swiat
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 04.06.2026, 08:40:52 via Wykop
  • 11
Chlop zyje 100 lat prawie, piekna kariera aktorska jak i rezyserska, podziwiam tego czlowieka i zycze mu 200 lat, wyglada na spelnionego, mam nadzieje ze jest szczesliwy i dumny z siebie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
03.06.2026, 12:43:02
  • 173
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005384

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 03.06.2026, 19:57:34 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: a sie zawsze zastanawialem, co ci warszawiacy z tymi gownami robia co za psem zbieraja
  • Odpowiedz

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 03.06.2026, 19:52:50 via Wykop
  • 5
Jakby to wstretne babsko mialo za grosz godnosci to by sie do dymisji podalo, a tak to fure zarejestrowala na siebie i gituwa, pora na doplaty xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2506

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 02.06.2026, 10:29:04 via Wykop
  • 2
Zajebiscie mnie zastanawia to, pseudo-artysci bo o takich mowa, normalni nie oczekuja jałmużny, jakas mala grupa za ktora wstawia sie jakas chora baba i maja dostac doplaty xD jest tak wiele rzeczy do naprawienia, od dawna naglasnianych z ktorym absolutnie nic nie robia, a tu totalnie z d--y doplaty dla artystow, kaucjomaty XD To panstwo ma za duze budzety, bo tylko gry ma sie za duzo pieniedzy to sie mysli o glupich
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
28.05.2026, 14:32:14
  • 170
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028774

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 28.05.2026, 19:33:09 via Wykop
  • 0
@splinter96: czyli c---a kupisz za 200zl
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 28.05.2026, 19:29:53 via Wykop
  • 28
@thorgoth: znaczna wiekszosc osob z tatuazami ma cos ze lbem nie tak, czym wiekszy tatuaz lub jest ich wiecej, tym wieksze problemy jeszcze z glowa. Nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
moll
moll
26.05.2026, 18:10:19
  • 91
Ja to sobie zawsze robotę wynajdę... Wypiek do przedszkola, sztuki policzone, więc nie ma podbierania z blachy!

Muffinki w wydaniu podstawowym, mąka mieszana pszenna z pszenną pelnoziarnistą, z dodatkiem soku z cytryny dla smaku

#kuchniamoll #gotujzwykopem
moll - Ja to sobie zawsze robotę wynajdę... Wypiek do przedszkola, sztuki policzone, ...

źródło: 1000020470

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 26.05.2026, 19:20:13 via Wykop
  • 1
@moll: takie rzulte, ze szukalem twarzy papieskiej w kazdej sztuce
  • Odpowiedz

3169

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 25.05.2026, 19:50:48 via Wykop
  • 1
W sensie muzeum bedzie upamietnialo zbrodnie zydow na Palestynczykach, tak?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1087

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

W Izraelu gwałtownie rośnie liczba incydentów antychrześcijańskich

Kiedy w Jerozolimie zaatakowano zagraniczną zakonnicę, lokalni duchowni przyznali, że nie byli zaskoczeni. W ostatnich latach w Izraelu wyraźnie wzrosła liczba incydentów antychrześcijańskich, głównie ze strony skrajnych nacjonalistów i ultraortodoksów.

-Shifu-
z
france24.com
dodany: 23.05.2026, 05:05:19
  • 120
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    religia
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 23.05.2026, 22:04:27 via Wykop
  • 9
J---c zydow, pzdr
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
19.05.2026, 09:45:39
  • 82
30 tysięcy po prawie, ekonomii, budownictwie, informatyce i każdym innym trudnym kierunku
Bycie absolutnym topem w swoim zawodzie, lata doświadczenia, kursy, uprawnienia, maksymalnie kilka ofert pracy na cały kraj z takimi widełkami. Sufit zarobków, nieosiągalny dla niemal każdego w zawodzie

30 tysięcy po lekarskim
Skończenie studiów i rocznego, płatnego, stażu. I tyle, nie ma żadnych innych wymagań.
Wystarczy anonimowy post na grupie FB a oferty same się pojawiają
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 19.05.2026, 18:21:25 via Wykop
  • 1
@Let_Me_2_Be: O ile rozumiem walke z patologia to jest to gruba przesada, sam sie irytuje na fakt ze z jedna dolegliwoscia chadzalem po wielu „specjalistach”, gdzie np dopiero po latach trafilem na kogos kto w prosty sposob potrafil zdiagnozowac problem. Patologia jak w wielu branzach na ktora sklada sie wiele powodow, jak chocby wiekszy popyt niz podaz (z mechanikami samochodowymi jest ten sam problem), a wy wrzucacie oczywiscie wszystkich do
  • Odpowiedz

2684

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Wam opisać historię, która idealnie pokazuje, jak w 2026 roku niektórzy specjaliści próbują bezczelnie naciągać klientów, a gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, przechodzą do otwartego szantażu i prób niszczenia cudzego biznesu. W moim samochodzie pojawił

MercBenc
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:32:18
  • 311
  • #
    szantaz
  • #
    wawer
  • #
    automatyczneskrzyniebiegowboners
  • #
    boomer
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 18.05.2026, 20:01:49 via Wykop
  • -2
@MercBenc: Kumplu, ja troche z innej paki. Czy w okolicy masz moze do polecenia godnego mechanika? PS. Jedziesz z tymi oszustami
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 950
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 14.05.2026, 07:24:09 via Wykop
  • 4
@jednorazowka: niezle info, wuja na weselu tez mowi, ze tylko manual ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 14.05.2026, 07:27:10 via Wykop
  • 2
@Hug0Stiglitz: marudza Ci co mieszkaja u starych xD
  • Odpowiedz

2202

Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet

Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet

Mężczyzni 60 zł, kobiety 50 zł. Droższe ceny dla mężczyzn za tą samą usługę stały się już normą, a prawo nie chroni mężczyzn przed cenową dyskryminacją.

sildenafil
z
facebook.com
dodany: 03.04.2026, 08:16:53
  • 341
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    silownia
  • #
    prawo
  • #
    polska
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 04.04.2026, 00:19:21 via Wykop
  • -4
Was zdrowo p------o juz, wyzywanie od cuckoldow kogos kto na jakas mordownie chce w jakis sposob zachecic baby, ktore tam nie chodza. Skrajnosc wykopkow siega juz dna z ta nienawiscia do kobiet i p-------------a sie o wszystko. Cringe jak cholera.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 617
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 01.04.2026, 23:11:57 via Wykop
  • 0
Pewnie mozna byloby sie uchylic od tego i nie placic ale kto bogatemu zabroni szurnac karta ze zbiorki podatnikow, ha tfu na to panstwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kick_Ass
Kick_Ass
26.03.2026, 16:37:39
  • 822
#pokazforme #pokazmorde #dieta #keto #chwalesie

-45kg od marca. Od marca zrobiłem ponad 6 tys km rowerem, zachowuje reżim 2000kcal, okno żywieniowe 16/8, regularny sen. Ostatnio rekomponuje swoje makroskładniki, obecnie 200g/40% białka, 55% tłuszczu i 5% węgli. Po wysiłku używam metody węgli celowanych TTD i to dla mnie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Opiszę swój dzień bo pewnie będą takie pytania.

Wstaje
Kick_Ass - #pokazforme #pokazmorde #dieta #keto #chwalesie

-45kg od marca. Od marca ...

źródło: 1000008323

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr-Right
Mr-Right
Mr-Right 26.03.2026, 22:17:09 via Wykop
  • 0
@Kick_Ass: 2k kcal przy tej wadze i aktywnosci (ʘ‿ʘ) Ja ruchu pewnie nawet mniej mam, waga ok 72kg i tez keto, 2k kcal i jesc mi sie chce, super sie czuje na keto, choc brakuje mi objetosci w posilkach i gloduje. Teraz jestem raptem miesiac okolo ale jak bylem kiedys w dluzszej ketozie - ok pol roku, zaczynajac od 1800kcal i podbijajac kaloryke z czasem do
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking