Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poorepsilon

poorepsilon

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10128
  • Znaleziska 184
  • Mikroblog 9944
  • Obserwujący 135
  • Obserwowane 4
poorepsilon
poorepsilon 23.06.2026, 23:24:35
  • 5
Byłam u okulisty, pan doktur powiedział, że mam ładne ciśnienie w oku, więc fajnie, krople i tabletki pomagajo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon
Autor
23.06.2026, 23:41:47 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: co?
  • Odpowiedz
matluck
matluck
23.06.2026, 23:29:09
  • 3
nie wiem kto stworzył pojęcie weltschmerz'u ale chyba debil jakiś i chyba nigdy nie bolały go plecy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 23.06.2026, 23:34:32 via Wykop
  • 2
@matluck: Goethe?
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 23.06.2026, 11:53:33
  • 1
zabawne
poorepsilon - zabawne

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 21.06.2026, 22:28:04
  • 1
Siostra zaprosiła mnie na ślub, chcę iść, ale się boję
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon
Autor
21.06.2026, 22:34:05 via Wykop
  • 0
@Famine: z jednej strony nie wiem, z drugiej wszystkiego. Że będzie dużo ludzi, że będą się śmiać. Najbardziej chyba boję się tam być, bo ja mam z-----y mózg I doświadczam mocnego dpdr w sytuacjach bliskości i poza samotnością, a tam będzie rodzina jej narzeczonego, siostra, druga siostra i ja. Duży stres.
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
Autor
21.06.2026, 22:52:38 via Wykop
  • 0
@Famine: to w innym mieście będzie. Tylko ja i dwie siostry, bo nie mamy rodziców.
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 21.06.2026, 22:22:23
  • 2
Mam znajomą, która wydaje mi się być normalniejsza niż ja.
Kiedyś myślałam o niej jako o osobie z którą nie jestem w stanie porozumieć się na głębszym poziomie i to prawda. Nie mogę z nią rozmawiać o śmierci, nicości, lęku przed utratą świadomości, poruszającym pięknie eksponatu, obiektu statycznego lub drogi. Długo też nie mogłam z nią mówić o teatrze I książkach, ale powoli się to zmienia.
Zmierzam do tego, że z moich
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon
Autor
21.06.2026, 22:38:14 via Wykop
  • 1
@Famine: jest chudsza ode mnie, więc normalnej wagi. Znaczy, podejrzewam, że może być odbierana jako nudna. Ale inni też są nudni przecież
  • Odpowiedz
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
21.06.2026, 22:28:28
  • 5
Taki mam d-.-b
ale kiedyś nie mialem no i byłem zmuszony grać w csa i fortnajta siedząc na swoich wydzielinach, brutalnym szlamie
Który to szlam wyciskał ze mnie ten gorąc... nic mi nie zwróci tych przecierpianych lat
#przegryw
-SCHlZOFRENlCYZM- - Taki mam d-.-b
ale kiedyś nie mialem no i byłem zmuszony grać w c...

źródło: 1000024185

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 21.06.2026, 22:29:05 via Wykop
  • 0
@-SCHlZOFRENlCYZM-: widzę, powodzi się
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 21.06.2026, 00:22:20
  • 4
Przez chwilę myślałam, że to ja tak głośno oddycham, a to mój kot
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
21.06.2026, 00:27:58 via Android
  • 0
@poorepsilon: nie mogli byś my być razem, kot by spał ze mną ty byś słyszała jak oddycham bo duży chłop
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 21.06.2026, 00:14:49
  • 2
Smutno mi. Smutno mi, bo spóźniłam się na studiowanie, pod względem lat i energii życiowej.
Zawsze chciałam mieć magisterkę, ale gdy był na to czas tj. po licencjacie, nie dałam rady. A próbowałam wtedy studiować magisterkę z filozofii. Niestety czułam się tak bardzo źle, że nie zaliczyłam pierwszego semestru. Niech świadczy o moim stanie zdrowia fakt, że aby iść na zajęcia na 8 (których się bałam, bo trzeba było się odzywać), musiałam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
21.06.2026, 00:23:50 via Wykop
  • 3
gdybym miała więcej energii, gdybym miała studia bliżej, gdybym mieszkała w Krakowie,


@poorepsilon: Cały mój kraj zamknięty w "gdyby"
  • Odpowiedz
ztidar
ztidar
21.06.2026, 02:27:18 via Wykop
  • 1
@poorepsilon:

może gdyby mi na serio zależało, wszystko ułożyłoby się inaczej

Z Twojej wypowiedzi widać, że Ci zależy i że jest to to dla Ciebie ważne. To, ile mamy przestrzeni (zarówno fizycznej, jak i ekonomicznej, emocjonalnej, czasowej albo intelektualnej) na to, by realizować swoje plany, nie zawsze idzie w parze z motywacją. Mentalne karcenie się, biorąc na celownik ten element, którego ewidentnie Ci nie brakuje, to przepis na zatrucie przyszłości, ktora
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 20.06.2026, 23:47:39
  • 1
Jak radzicie sobie z poczuciem, że wasz czas minął, że wersja, którą chcieliście być nie pojawiła się i już tego nie zrobi, że przez lęk, wstyd, izolacje, niechęć do podejmowania ryzyka jesteście człowiekiem, którego nienawidzicie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
20.06.2026, 23:50:00 via Wykop
  • 3
@poorepsilon: tak szczerze mówiąc to nie do końca sobie z tym radzę
  • Odpowiedz
jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
21.06.2026, 06:54:57 via Android
  • 2
@poorepsilon: jutro zawsze będzie a jak już nie będzie to nic nie będzie
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
18.06.2026, 23:41:52
  • 11
uważaj czego sobie życzysz
LuznaPusi - uważaj czego sobie życzysz

źródło: 52984e940bb3477eb2b7b5d6f5ceaddf

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 19.06.2026, 00:07:10 via Wykop
  • 1
@LuznaPusi: super życzenie
  • Odpowiedz
okoski
okoski
18.06.2026, 22:51:07
  • 3
chuop nic dawno nie czytał, adhd postępuje, może coś od murakamiego by dla jego przeczytał
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 18.06.2026, 22:54:19 via Wykop
  • 0
@okoski: co by przeczytał?
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 18.06.2026, 22:53:54
  • 21
Mam dziś urodziny ja p------e
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
18.06.2026, 22:54:35 via Wykop
  • 9
@poorepsilon: wszystkiego najlepszego
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
18.06.2026, 22:56:13 via Wykop
  • 6
@poorepsilon: Zdrowia!
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 15.06.2026, 23:01:39
  • 4
Za dwa dni 28 urodziny, nie mogę tego znieść
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adom007
Adom007
15.06.2026, 23:02:20 via Wykop
  • 1
@poorepsilon: 98?
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
15.06.2026, 23:03:05 via Wykop
  • 2
@poorepsilon: babciu
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
15.06.2026, 22:39:29
  • 3
troglodyta_erudyta

źródło: 9143

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 15.06.2026, 23:00:43 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: nie jest szczęśliwy, ale czuje ulge, gdy kamień stacza się w dół
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon 15.06.2026, 22:56:58
  • 2
Wordziel.pl #333 5/7
⬜🟨⬜⬜⬜
🟨⬜🟩🟨⬜
⬜⬜🟩🟩🟩
⬜🟨🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 15.06.2026, 19:33:19
  • 3
Dzień taki se. Wczoraj przetłumaczyłam wiersz Grochowiaka na angielski. Chociaż nie wiem po co, bo okazało się, że nie ma nawet co zapisywać się na przekład literacki, bo nie funkcjonuje na UJ na tym kierunku sensowne IOS. Dziś tłumaczyłam Juliana Tuwima Całujcie mnie wszyscy w dupe. Ale odechciało mi się, bo ai zasugerował mi słowo quantity jako rym do pity. Niby ok, ale to za duża ingerencja I humor się popsuł.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon
Autor
15.06.2026, 19:37:03 via Wykop
  • 0
@migotanie-komor: Co?
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
Autor
15.06.2026, 20:06:44 via Wykop
  • 1
@migotanie-komor: miły jesteś, dziękuję
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
10.06.2026, 22:59:43
  • 6
neetowanie jako baba jest takie latwe, na onlyfans zawsze kilka stow wpadnie, stopki mozna posprzedawac, a my jako chlopy mozemy najwyzej zbierac butelki kaucyjne

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 10.06.2026, 23:09:26 via Wykop
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: czy będąc babą neetowałbyś tak?
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
10.06.2026, 23:01:02
  • 6
#przegryw
Wojna płci wojna rasowa wojna na upadlinie i c--j wie jeszcze jaka wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poorepsilon
poorepsilon 10.06.2026, 23:08:38 via Wykop
  • 1
@Kapppa111: wojna klasowa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • VIP
    od 11.11.2023

    VIP
  • Mikroblogger
    od 12.12.2022

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 14.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking