Byłam u okulisty, pan doktur powiedział, że mam ładne ciśnienie w oku, więc fajnie, krople i tabletki pomagajo

poorepsilon


źródło: 1000024185
Pobierzgdybym miała więcej energii, gdybym miała studia bliżej, gdybym mieszkała w Krakowie,
może gdyby mi na serio zależało, wszystko ułożyłoby się inaczej
źródło: 52984e940bb3477eb2b7b5d6f5ceaddf
PobierzVIP
od 11.11.2023
Mikroblogger
od 12.12.2022
Rocznica
od 14.02.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking