Wpis z mikrobloga

Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg. Bolące plecy, bolące kolana, bolące stawy skokowe. Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy - po prostu jeśli za miesiąc będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie łatwiej będzie mi się zmotywować, żeby chodzić na siłkę regularnie).

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
groman43 - Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg....

źródło: comment_16557926632fh12RBJXeEgpLlglAf28T.jpg

Pobierz
  • 284
@groman43: zależy od Ciebie. Dla większości skok na dietę i ćwiczenia potrwa miesiąc i tyle tego będzie. Więc lepiej zaczynać powoli. Ale nie przestawać.

Z diety - najpierw pozbądź się cukru, najlepiej płynnego - jest go cholernie dużo. Patrz na skład - 4g to łyżeczka. I jak Ci wyjdzie, że w szklance masz 3 - 4 łyżeczki cukru, to może lepiej tego nie pić. Jedz owoce i popijaj wodą zamiast soki
@groman43: Po pierwsze to nie słuchaj @LoffeRemoo:

1000 kcal przez miesiąc jedz codziennie i styknie.


To jest #!$%@? straszne, jesteś 6 letnim chłopcem czy 120 kilowym chłopem który chce jeszcze mieć aktywność fizyczną? ()

a po czterech ważyłem 92kg, teraz około 103-105.


@LoffeRemoo: NO WŁAŚNIE

@AVOIDME: << tego Pana słuchaj.

Fitatu i liczenie kalorii to podstawa. Jedyne co, to może nie zacząłbym od 3000
Zacznij od 10/15 tysięcy kroków dziennie, spacerowo, względnie dołóż basen. Szybko zrzucisz zbędne kilogramy, a stąd już kawałek do pozbycia się bólów.
Jakieś porady?


@groman43: zainstaluj sobie Fitatu, kup wagę kuchenną i zapisuj wszystko. Najłatwiej utrzymać, w moim przypadku, redukcję -500kcal od zapotrzebowania. Nie forsuj się na początku, powoli zwiększaj intensywność treningów, uważaj na stawy. Zapisuj swój progres i postępy na siłce.
zbudujesz i wzmocnisz brzuch


@helga-von-klusken: brzuch oczywiscie jest istotny jesli chodzi o postawe, ale jest wiele powodów od ktorego moze cie #!$%@? kregosłup, moga to być nierozciagniete mięsnie tyłka, miednicy, dyskopatie i inne ciekawe rzeczy

takie gadanie "poprostu wzmocnij brzuch bro" srednio pomocne jest
@groman43: Na potwierdzenie, że się da masz fotę - wczoraj wrzucałem ale w złej kolejności xd

Moja rada jest taka, żebyś nagle nie zaczął diety w stylu 100% zdrowo z dnia na dzień, bo się #!$%@? i to rzucisz w #!$%@?. Zmieniaj nawyki żywieniowe, licz kcal i pozwól sobie na to, żeby wliczyć w nie raz na czas coś słodkiego na przykład. Nie chodzi mi tu o jedzeniu codziennie 3kg cukierków
ImbaJakichMalo - @groman43: Na potwierdzenie, że się da masz fotę - wczoraj wrzucałem...

źródło: comment_1655795447fBfUQzOUAxKngsh4HdPm2F.jpg

Pobierz
@groman43: podobny wzrost, wazylem nawet wiecej, troche mlodszy - na poczatku troche kilogramow zgubilem i wytrzymalosci nabralem na rowerze (poprzednie wakacje jezdzilem codziennie po 40-50km wzdluz morza), a aktualnie od kilku miesiecy na silowni trenuje, na poczatku mialem z trenerem, teraz od niego biore prywatnie plan, z ktorym nawalam. Jest spory progres, ale waga mi na poczatku nie szla - samymi cwiczeniami nie schudniesz. Dieta, niestety. Jak masz forse, to pudelkowa
@groman43: ok, czyli po prostu złe nawyki żywieniowe :) jestem przekonany, że pierwsze 10kg zleci moment, bo wystarczy, że odejmiesz troche cukru i syfiastego żarcia plus zaczniesz pić dużo więcej wody...
@groman43: jest kilka sposobów "trzymania" diety, nie musisz korzystac z fitatu bo to upierdliwe w #!$%@? xD, ja polecam raz policzyć a potem jesc caly czas to samo :D

jest też wiele sposobów żywienia które pozwalają osobom lepiej trzymać reżim #!$%@?, osoby "grube" chyba nieźle sobie radzą w intermitten fasting

i pamietaj jedno, nie musisz jesc 6 posiłków dziennie, to #!$%@? okropne, zjesz 3 i tez będzie git, liczą sie kalorie
@groman43: Obczaj Mireczku ten wpis ode mnie: https://www.wykop.pl/wpis/64797841/raport-marcowy-aktualna-waga-116-33-poczatkowa-wag/ . Ja już na keto poleciałem ponad 35kg. Bardzo sobie tę dietę chwalę, ALE należy pamiętać, aby robić ją DOBRZE, a więc tzw. "raw keto" (surowe keto, a nie bieda-keto, czyli "smalec z kiełbą, bo ketony" xD).

Miałem te same problemy, co ty, więc wiem o co kaman :(. Niestety, ale łączę się w bólu.

Polecam również dołączyć do ciekawych tagów jak np.
thus - @groman43: Obczaj Mireczku ten wpis ode mnie: https://www.wykop.pl/wpis/647978...

źródło: comment_1655795544faYM6jMkZu3iGitu2aBGIO.jpg

Pobierz