Wpis z mikrobloga

Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg. Bolące plecy, bolące kolana, bolące stawy skokowe. Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy - po prostu jeśli za miesiąc będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie łatwiej będzie mi się zmotywować, żeby chodzić na siłkę regularnie).

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
groman43 - Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg....

źródło: comment_16557926632fh12RBJXeEgpLlglAf28T.jpg

Pobierz
  • 284
6 razy w tygodniu po 1.5h na orbitreku


ja #!$%@?, nie bierz pod uwagę takich porad z #!$%@?.

@groman43: Fitatu - zacznij od 3k kcal, z tygodnia na tydzień schodź o 100 kcal w dół - liniowo do max 2k kcal. Dużo białka - w skali dziennej tak z 200 gram, ogarnij prosty plan na wielostawy i to tyle. Efekty przyjdą z czasem.

Przy tej wadze z cardio radzę się ograniczać,
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ćwiczenia na picrel, nic super wyszukanego ani ciężkiego (do każdego ćwiczenia dostałem link na YouTube). Fizjo powiedział, że mogę dorzucić trochę typowo ćwiczeń siłowych jeśli będę miał ochotę.
@ostr: Nie 30kg, ale pewnie 50kg. Wiem, że same ćwiczenia to za mało.
@elf_pszeniczny: Myślę, że dojdzie do incydentu kałowego po około 5 minutach, nie ważne co będę robił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
groman43 - @Wyrewolwerowanyrewolwer: Ćwiczenia na picrel, nic super wyszukanego ani c...

źródło: comment_1655794356JvanlTrRtOuvpGw8mwWgFt.jpg

Pobierz