Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LoffeRemoo
LoffeRemoo

LoffeRemoo

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 625
  • Znaleziska 227
  • Mikroblog 398
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
pocojak
pocojak
17.06.2026, 07:00:53
  • 379
Pan Radosław jak zawsze z klasą #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
pocojak - Pan Radosław jak zawsze z klasą #bekazprawakow #bekazpisu #polityka

źródło: 1000013494

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 17.06.2026, 11:16:21 via Wykop
  • 0
@slapdash @galicjanin a i tak by przegrał, bo jak kurski wyciągnął dziadka z wehrmachtu w 2005, tak sikorskiemu wystarczy wyciągnąć żonę i już jest problem.
  • Odpowiedz

1362

Imigrant z 6 nakazami wydalenia zabił nożem. Sąd: państwo bez winy

Pokaż treści 18+

Imigrant z 6 nakazami wydalenia zabił nożem. Sąd: państwo bez winy

Włoski sąd uznał, że państwo nie ponosi odpowiedzialności za śmierć 30-latka zabitego przez nielegalnego imigranta z Zimbabwe, mimo że sprawca miał sześć nakazów wydalenia.

matixrr
z
ilgiornale.it
dodany: 07.05.2026, 12:18:16
  • 91
  • #
    wlochy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    europa
LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 07.05.2026, 16:40:48 via Wykop
  • -2
@Karol12341234: w Italii wystarczająco długo rządy sprawuje prawica żeby takie sprawy skutecznie załatwiać, a jednak nie wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 07.05.2026, 20:00:19 via Wykop
  • -4
@Karol12341234: UE od lat naciska na tzw. umowy o readmisji (odsyłanie ludzi). Problem nie leży w Brukseli, tylko w krajach pochodzenia (jak Tunezja czy Maroko), które nie chcą przyjmować swoich obywateli z powrotem. Państwa narodowe (te, które tak kochasz) często są po prostu bezsilne w negocjacjach dyplomatycznych.

Meloni, Twoja idolka, nie tylko nie zatrzymała migracji, ale jej rząd rekordowo zwiększył kwoty legalnych pozwoleń na pracę dla migrantów spoza UE (ponad

387

Niemcy wykupują mieszkania w Polsce. Rynek zalewa się niemieckim kapitałem

Niemcy wykupują mieszkania w Polsce. Rynek zalewa się niemieckim kapitałem

Polski rynek nieruchomości stał się dla zachodniego kapitału ziemią obiecaną, podczas gdy marzenia Polaków o własnym M brutalnie weryfikuje rynek. Niemiecki gigant TAG Immobilien bez pardonu rozstawia pionki na naszej szachownicy nieruchomości, wykupując tysiące lokali w największych miastach.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 07.05.2026, 08:59:59
  • 116
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 07.05.2026, 16:44:59 via Wykop
  • -1
@editores: zamiast pisać o „pójściu do roboty”, może sam przejdź się do biblioteki i poczytaj, dlaczego dopłacanie do konsumpcji na niedoborowym rynku to ekonomiczne s---------o. bo na razie to brzmisz jak ktoś, kto cieszy się z darmowej benzyny, nie zauważając, że właśnie podpalono mu dom. ;)
jaroty
jaroty
22.04.2026, 11:43:55
  • 157
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

zawetuj - obwiń Tuska - RYKNIJ - zawetuj...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

zawetuj - obwiń Tuska - RYKNIJ - zawe...

źródło: rolobatyr

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 22.04.2026, 15:33:11 via iOS
  • 11
@makarony: wyje to ekipa w fabryce broni z Radomia bo nie ma zamówień na karabiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
21.04.2026, 00:36:17
  • 1557
Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda #polityka
BArtus - Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpi...

źródło: 20260421_023220

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 21.04.2026, 05:48:56 via Wykop
  • 37
@Silklash: niechęć tuska do spotkania nawrockiego z macronem to jest jakiś gunwospin zagrany przez nieudaczników z KPRP pokroju boguckiego, który z jakiegoś powodu wszystkie media podłapały. znaczy ja wiem dlaczego: bo po prostu nie było niczego bardziej chwytliwego wczorajszego dnia co by połechtało widza republiki i tvnu po mózgu...
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
14.04.2026, 04:00:30
  • 2140
#pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ostatnio siedząc w samochodzie przed przejazdem, robiłem to co zawsze - liczyłem. Zaś moja żona coś mówiła, a ja po prostu nie słuchałem jej - nadawała od rana, a głowa mnie już bolała od jej pierdoIenia.

I nagle, przez nią pomyliłem się i powiedziałem pod nosem: "Kurrwa, ile to było", ona słysząc to zaczęła robić mi okrutną IMBĘ i tak, od kilku
wscieklykabanos - #pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ost...

źródło: image

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 14.04.2026, 06:19:39 via Wykop
  • 7
@wscieklykabanos: właśnie na takie przypadki zamontowałem wideorejestrator
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
22.03.2026, 10:12:55
  • 172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 22.03.2026, 14:16:14 via Wykop
  • 7
@Hole_to_another_universe: zarządzam budową osiedla domków i ostatnio wszystkie dostawy styropianu po cenie 149zł za metr sześcienny zostały anulowane przez moich dostawców na budowę. nowe dostawy surowca, granulatu będą w połowie kwietnia a szacowana cena 180-210zł za metr. składamy nowe zamówienia bez gwarancji terminu dostawy i ceny. w skrócie styropian wytwarza się z ropy naftowej.

zakładam że z ropą jest podobnie, licytujemy się kto da więcej za towar, którego podaż spadła o
  • Odpowiedz
LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 22.03.2026, 17:20:01 via Wykop
  • 1
@Buendia: już sie przyzwyczaiłem do zlewki. jak widze typa co pisze "nie jestem za pisem" a jednocześnie "jak można głosować na tfuska" to już wiem że nie ma o czym rozmawiać. typ z tyfusem w bani i hooy mu pomoże.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
09.03.2026, 05:38:01
  • 209
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 09.03.2026, 11:13:36 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
21.02.2026, 05:32:22
  • 339
SN zaorał cła
Trump: będą jeszcze większe!
XD
Ile oni jeszcze będą czekać z impeachmentem xD?

#trump #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 21.02.2026, 10:47:11 via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: czekają na midtermy żeby zabezpieczyć większość w kongresie.
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
18.02.2026, 07:35:20
  • 1589
Boomerzy mówią, że kiedyś nie było czegoś takiego jak autyzm, a potem opowiadają o wujku Januszu, który w latach 80. przez 5 godzin dziennie majsterkował przy swojej kolejce w piwnicy i znał na pamięć wszystkie rozkłady jazdy i trasy pociągów w Polsce, za to jakoś nie dziwnie się z nim rozmawiało.

#heheszki #przemyslenia #autyzm
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 18.02.2026, 12:45:17 via Wykop
  • 5
@Coxex: dziadek jak dostawał herbatę w innym kubku niż ulubiony to się strasznie w------ł i wychodził z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Filjan
Filjan
11.01.2026, 13:40:40
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 11.01.2026, 16:20:19 via Wykop
  • 4
@ElementalX7: to se k*rwa blikiem zapłacę
  • Odpowiedz
C.....d
konto usunięte 10.01.2026, 16:26:52
  • 212
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 10.01.2026, 19:20:16 via iOS
  • 0
@r3pr3z3nt: jak ty to możesz, ale jak on to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
10.01.2026, 12:36:58
  • 468
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 10.01.2026, 14:30:24 via Wykop
  • 64
@MartwyProsty: tam na koniec korzystania z kasy jest teraz komunikat czy aby na pewno wszystkie rzeczy zostały skasowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
10.01.2026, 10:17:35
  • 307
Nie jest dozwolone, aby funkcjonariusz z własnej woli znalazł się przed pojazdem, a następnie użył śmiercionośnej siły.


Funkcjonariusz ma obowiązek usunąć się z toru poruszania się pojazdu, jeśli to możliwe

Niezliczone wyroki, w tym jeden Sądu Najwyższego. Wykopki i tak będą wiedziały swoje.

#usa #minneapolis #ice #policja
ossprime - >Nie jest dozwolone, aby funkcjonariusz z własnej woli znalazł się przed p...

źródło: G-NSB23XAAA21Dg

Pobierz
ossprime - >Nie jest dozwolone, aby funkcjonariusz z własnej woli znalazł się przed p...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 10.01.2026, 14:23:46 via Wykop
  • 5
@Desire22: dlatego przez boczną szybę wsadził jej dodatkowe dwie kule xd znowu się spotykamy
  • Odpowiedz
john-eek
john-eek
10.01.2026, 08:19:51
  • 186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 10.01.2026, 14:21:37 via Wykop
  • 0
Funkcjonariusze mieli prawa jak każde inne siły działać w przypadku zagrożenia życia,


@Desire22: w szczególności jak pakował dwie dodatkowe kulki w jej głowę przez BOCZNĄ szybę pojazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
madero
madero
04.01.2026, 08:56:58
  • 333
#heheszki Prętem po kartach xD
madero - #heheszki Prętem po kartach xD

źródło: 47036

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 04.01.2026, 15:09:57 via Wykop
  • 0
@ContraventoFiero:

Na stronie Antykomor.pl gromadzone były materiały o prezydencie Bronisławie Komorowskim, a także m.in. gry polegające na strzelaniu do jego wizerunku i ośmieszające komentarze. W maju ub. roku do mieszkania autora strony weszli funkcjonariusze ABW i zabezpieczyli jego laptop oraz nośniki danych. Zleciła to prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie znieważenia głowy państwa. Akcja ABW przeciw autorowi strony - zdaniem wielu komentatorów - była zamachem na wolność słowa.


to chyba jednak
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
03.01.2026, 07:54:50
  • 851
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 03.01.2026, 13:37:11 via Wykop
  • 1
@gupi_ja: to jest szersza rozgrywka z Rosją i Chinami. Wenezuela to ta strefa wpływów. Chińczycy awanturują się o metale ziem rzadkich i różne pierwiastki, to Trumpek próbuje wepchać na rynek więcej ropy m. in. z Wenezueli. Ponadto polecam materiał Sky na YouTube o rodzajach ropy, do jakiej ropy jest przystosowana większość rafinerii w USA i dlaczego takiej ropy nie ma u Arabów tylko w Wenezueli.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.12.2025, 08:04:33
  • 415
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 27.12.2025, 11:45:39 via Wykop
  • 10
@splinter96: jeśli po 8 latach pisu i 10 latach dudy trzeba dalej "czynić Polskę wielką", to rodzi się pytanie - co te głąby tam robiły do tej pory xd
  • Odpowiedz

724

Chiny: Europa zostanie zgnieciona przemysłowo i geopolitycznie.

Chiny: Europa zostanie zgnieciona przemysłowo i geopolitycznie.

Chińczycy podają bezwarunkową kapitulacje UE: wycofanie z ceł, postępowań antysubsydyjnych, kontroli eksportu, koordynacji z USA, zmianę retoryki.

jokerkroker
z
x.com
dodany: 22.11.2025, 14:20:57
  • 317
  • #
    geopolityka
  • #
    chiny
  • #
    ue
LoffeRemoo
LoffeRemoo
LoffeRemoo 23.11.2025, 09:25:28 via Wykop
  • 5
@dugi123: chińczycy mają takie opłaty rejestracyjne na samochody spalinowe, że jedyne co się opłaca to elektryk. każdy ma swój ETS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking