Wpis z mikrobloga

Kek, przywrócenie takiej ordynacji nigdy nie nastąpi, to mogę zagwarantować, już prędzej będzie dyktektura.


@zbyssto: no i co z tego?

A te testy co się nimi tutaj wymieniacie to chłam w rzezcy
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: no i wszystko się zgadza 17.5% najinteligentniejszych wie, że #!$%@? tam mają jakiś wpływ na głosowania więc klikneli, że tak. Idioci klikneli, że nie bo uważają siębie za inteligentnych i glupkom nie będą pozwalali głosować, a normiki tak samo xD
  • Odpowiedz
@leeaxe: Tu nie o to chodzi, zauważ co #!$%@? władza jak zaczęli dawać 500+. Po prostu zaczęli robić tego gówna coraz więcej, zmiana w tym aspekcie spowoduje to samo. Po prostu tak to działa.

Fajna opinia pozwol sie nią podetre i spuszcze w kiblu xDDDD


@dekorator: Jachira, co ty robisz na wykopie xD wez #!$%@? na lewo.
  • Odpowiedz
@dekorator: Puki co z nas dwóch to ty boisz się o swoje 2 cyfrowe IQ brainleta, chłopie miotasz się jak zaszczute zwierzę, nie masz nic do powiedzenia, ten test jest tak prosty że 4 latek by wykręcił 120 a ja nawet nie muszę nic edytować czy udawać. Zresztą popatrz sobie ile plusików mają moje komentarze a ile twoje, plebs zadecydował.
Tak na koniec to jak myślisz że jesteś jakimś master
  • Odpowiedz
Ludzie mało inteligentni nie są gorsi czy mniej kompetentni


@wonsz337: Amerykańska armia nie przyjmuje ludzi poniżej 83 punktów IQ uznając ich za całkowicie nieprzydatnych i stwarzających poważne zagrożenie dla innych żołnierzy. Przykro mi ale taka jest rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Puki


@wonsz337: I znowu przestalem czytac xDD czlowieku czemu ty sie tak blaznisz publicznie? To jakis twoj fetysz robienie z siebie skonczonego klauna i chlopca do intelektualnego bicia? Po co ci to? Wierzysz w internetowe testy, robisz bledy ortograficzne jak przedszkolak, piszesz kretynizm za kretynizmem ktory obala 3 sekundy w google, a na koncu odtrabiasz zwyciestwo wyzywajac od uwaga GLUPKOW!!
Ty jestes na cos chory? Pytam serio.
  • Odpowiedz
@dekorator: nie rozumiem, tak bardzo nie masz nic do powiedzenia że myślisz że przyczepienie się słowa coś ci da? Jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta ale ty się pochwyciłeś czarnej knagi którą zaraz połkniesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dekorator: jak przestałeś czytać to się nie produkuj do mnie, skoro wybierasz sobie fragmentami i wybiórczo do czego piszesz argumentację xD

Pro tip - odniesienie się do jednego nie powoduje, że masz rację co do całości xD
  • Odpowiedz
@p0lybius: jesli robisz blad w argumentacji to ja przestaje czytac bo caly twoj wywod oparty jest na bledzie ergo jest nieprawdą, czaisz? To jakbys zaczynal udowadanianie hipotezy matematycznej od 2+2 = 5
  • Odpowiedz