Wpis z mikrobloga

@wonsz337: każdy kończąc szkołę powinien robić egzamin, pozwalający otrzymać prawo do głosowania, byłyby to test z podstawowej wiedzy, ekonomiczynej, gospodarczej i politycznej. Żeby wiedzieli co może prezydent a co rada ministrów i ich prezes.
Każdy kto chce głosować i nie ma uprawnieni może podejść do testu kiedy chce i je zyskać.
Żeby nie było akcji typu bierzmy autokary do hospisjum i bierzemy dziadków na głosowanie.
  • Odpowiedz
@dekorator: słuchaj teraz uważnie bo wytłumaczę ci coś bardzo istotnego, sprowadziłeś swoimi argumentami wartość człowieka do wyniku testu IQ, wstawiłem ci link do prostego testu określającego z grubsza zakres tego IQ i wstawiłem swój wynik. Teraz najśmieszniejsze XD NIE CHCESZ WSTAWIĆ SWOJEGO. Chłopie żaden twój argument nie ma wartości i nic co napiszesz nie ma już znaczenia bo sam się zaorałeś, zgasiłeś się jak peta a jedyne co musiałem zrobić
  • Odpowiedz
@Bannana_boy: hmmm a ukończenie szkoły już nie jest egzaminem samym w sobie? Myślę że to bez sensu, w naszym kraju mamy problem z niską frekwencją a dodatkowe egzaminy by ją dosłownie wykastrowały.
  • Odpowiedz
@wonsz337: psychopaci to tylko jedna z wielu grup, przy której twoje kryterium po prostu jest #!$%@?.

Tysiące Januszy z gownorobot mają pracę i się 'dokładają' a ich wkład w decyzję państwa powinien być żadny. To kolejna z grup. Ale się ograniczę, bo nie chce marnować czasu co wynika z dalszej części komentarza.

Jak masz coś lepszego niż moje #!$%@? to to wykaż

Nie mam potrzeby. Po twoich komentarzach mogę zakwalifikować
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: imho im więcej się wie o IQ i testach na IQ tym mniej się tym jarasz ¯\_(ツ)_/¯ Na myśl o powiązaniu IQ z prawami wyborczymi to wpadają gimnazjaliści.

Jeśli ktoś nie potrafi rozkminić dlaczego w danej sekwencji występują po sobie akurat takie a nie inne symbole lub liczby to czy będzie w stanie powiązać słowa/obietnice polityków z rzeczywistością i faktami?


@LuxEtClamabunt: jest to znacznie mniej skorelowane niż
  • Odpowiedz
  • 0
@LuxEtClamabunt: można mieć 70 IQ i być samowystarczalnym finansową funkcjonalnym członkiem społeczeństwa


Bardzo mi przykro, ale osoby poniżej 70-75 IQ to osoby niepełnosprawne, nie są w stanie nauczyć się i wykonywać prostych prac bez ryzyka #!$%@? wszystkiego. To osoby, które nie przeżyją bez opieki.
  • Odpowiedz
@Toniejawtedy: w czym wkład januszy jest gorszy od wkładu kogokolwiek, skoro są częścią społeczeństwa w którym systemem jest demokracja i dodatkowo swoją pracą je rozwijają i utrzymują to mają prawo zabezpieczać swoje interesy w postaci prawa głosu, tak samo psychopata który dodaje coś do tej puli jak i pani krysia na kasie w biedronce
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: ech, ludzie nigdy sie nie nauczą ze testy psychologiczne to narzedzia nie do końca pewne. Poza tym IQ mierzone jakim testem? Wechslerem, Ravenem? Czy moze jeszcze czyms innym? Poza tym co mamy na mysli poprzez inteligencje? Jaka jej definicje przyjmujemy? I jaka inteligencja najlepiej koreluje ze zdolnoscia do wyboru rzadu? Idealizowanie miar psychologicznych sprowadzi na Nas marny koniec.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prowadziłeś swoimi argumentami wartość człowieka do wyniku testu IQ,


nigdzie tak nie napisalem. To juz? To jest ten twoj wielki powrot? Piekna kompromitacja klauna xDD

@wonsz337: musisz zrozumiec ze jak pisze ze przestalem czytac twoj wysryw to znaczy nie mam pojecia co tam sobie dalej napisales, przykro mi ale twoj wynik testu IQ ktory sobie moze zedytowac (czego zapewne nie wiesz xDD) jest zadnym dowodem twojego IQ, mozesz sobie tam
  • Odpowiedz
@dekorator: Kek, przywrócenie takiej ordynacji nigdy nie nastąpi, to mogę zagwarantować, już prędzej będzie dyktektura.

A te testy co się nimi tutaj wymieniacie to chłam w rzezcy samej, jak chcecie sobie zrobić test to polecam znaleźć pdfa z mensy ( ci to już się nie kryją z lizaniem się po jajach xD ).

Po prostu przed wyborami zacznijcie się orientować co i jak i przestańcie potyliczyć bo gówno wam z
zbyssto - @dekorator: Kek, przywrócenie takiej ordynacji nigdy nie nastąpi, to mogę z...

źródło: comment_1653819293tgjIhPtD7qCyOuD0RNYmTf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz