Wpis z mikrobloga

U Was na sieciowkach też co druga osoba na siłownii jest trenerem personalnym? Dziś byłem drugi raz na takiej siłce i byle chłoposzek po weekendowym kursie jest personalnym. Jednego zmoggowałem, gdy skończył siady i powiedziałem mu żeby nie ściągał talerzy, a potem zacząłem robić OHP ( ͡º ͜ʖ͡º) Eh, musieli zamknąć prawilną miejscówkę i teraz stary chłop będzie musiał pakować z Oskarkami.
#mikrokoksy

Oldschoolowa pakiernia z gorszym sprzętem czy elegancka sieciówka?

  • Osiedlowa pakiernia 46.2% (66)
  • Sieciówka 53.8% (77)

Oddanych głosów: 143

  • 10
@Kyriakos: Sieciówka. Mimo tego, że to #!$%@? pokaz mody (do którego sam się dostosowałem kupując sobie slim fit ubranek z under armoura i psikając się przed treningiem jakimś calvinem kleinem z promocji xD), to jak dla mnie lepiej.
Duże siłownie, dużo sprzętu, nawet jak dużo ludzi, to się to rozkłada, że kolejek nie ma. Wszyscy zasłuchani w swoich słuchawkach na BT, więc dla introwertycznego mnie odchodzi ryzyko, że ktoś stanie nade
@Kyriakos: Mi mordownie zamknęli pod domem a chodziłem sporo czasu :(
Byłem parę razy w sieciówkach i stwierdziłem: szkoda czasu na dojazdy i zabawę taką, od 4 lat mam domu do wolnych ciężarów wsio. Jak brakuje kilogramów, to na złom albo do castoramy po b30 betonik i wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@smok_bozy: najbardziej zmoggowałem takiego koksa kiedyś, ktory robił ze mną martwe na zmianę i skończył na 190kg. Ja pyknąłem to na 10 , a potem zapytałem czy dokładamy po 20 kg na stronę? Odpowiedział, że " eee, dziś lekko, po kontuzji jestem i rozumiesz tego"