Wpis z mikrobloga

W jakim ja świecie żyje. Tracę wiarę w ludzkość.

Generalnie prowadzę sobie zajęcia dla studentów i student dzisiaj powiedział, że go „#!$%@?”, bo w ramach odrobienia zajęć, w których nie uczestniczył zadałam mu napisanie referatu na dwie strony xD

Ja rozumiem, że wiekiem to jestem ich rówieśniczką, staram się być miła i wyrozumiała, ale to jest przesada.

#studbaza #pracbaza ##!$%@?
  • 125
@RedveKoronny: kolega był chyba na wyższej szkole robienia hałasu chhba, i nie zna sytuacji na polskich uczelniach, każdy jeden prowadzący zapatrzony na czubek wlasnego nosa, jego kierunek i laborki najważniejszy i trzeba pisać pracę, bo nie można opuścić zajęć jednych... żałosne
@elo_: no właśnie kończe drugi semestr na matematyce.

-Z jednym doktorem sobie żartujemy normalnie na zajęciach, dziś nawet byłem z nim prywatnie porozmawiać po tym jak mi odpowiedział w 3 minuty na pytanie na konsultacjach.

-Z innym wyśmiewamy beznadziejną organizację uczelni (jak na przykład że przydzielono nam w zeszłym semestrze gościa który zwolnił się 3 miesiące wcześniej)

-Jeden po trzech miesiącach w luźnej rozmowie mi zwrócił uwagę że mylę jego tytuł,
@elo_: apropos

laborki najważniejszy i trzeba pisać pracę, bo nie można opuścić zajęć jednych... żałosne


sytuacja z dzisiejszych konsultacji:
-Panie Doktorze, ile mam nieobecności?
-Wychodzę z założenia że nieobecności studentów to tylko ich strata, więc ich nawet za bardzo nie liczę
-To nie będzie problemu jeśli dzisiaj nie przyjdę na zajęcia? Mam sporo pracy do zrobienia na jutro, i boję sie że się nie wyrobie
-Nie będzie absolutnie problemu, dziś będziemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@cassiopei: Na skargę do dziekana i niech go dyscyplinarnie skreślają z listy studentów. Takie bałwany nie powinny mieć możliwości zdobywania wyższego wykształcenia. Potem właśnie takie chamy wyrabiają opinię całej reszcie. I wywalenie go ze studiów powinno też być w interesie waszej uczelni, bo co to za uczelnia, która dała dyplom takiej łajzie?