Wpis z mikrobloga

W jakim ja świecie żyje. Tracę wiarę w ludzkość.

Generalnie prowadzę sobie zajęcia dla studentów i student dzisiaj powiedział, że go „w-------m”, bo w ramach odrobienia zajęć, w których nie uczestniczył zadałam mu napisanie referatu na dwie strony xD

Ja rozumiem, że wiekiem to jestem ich rówieśniczką, staram się być miła i wyrozumiała, ale to jest przesada.

#studbaza #pracbaza #j--------e
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiedział, że go „w-------m”, bo w ramach odrobienia zajęć, w których nie uczestniczył zadałam mu napisanie referatu


@cassiopei: nie ma obowiązku studiowania, nie podoba się to niech spada. Nie daj sobie wejść na głowę.
  • Odpowiedz
@cassiopei: Nie bronię jego słów, ale ile on ma tych nieobecności żeby musiał pisać referat? Też bym się wkurzyła, jeśli za jedną nieobecność jakaś babka kazała mi pisać karne prace jak w gimnazjum
  • Odpowiedz
@cassiopei: Z mojej strony to byłby generalnie koniec uczęszczania takiego cwaniaczka na zajęcia. A i odnalazłbym w regulaminie studiów czy statucie uczelni zapis, za który dałoby się postawić go przed komisją dyscyplinarną.
  • Odpowiedz
Nie bronię jego słów, ale ile on ma tych nieobecności żeby musiał pisać referat? Też bym się wkurzyła, jeśli za jedną nieobecność jakaś babka kazała mi pisać karne prace jak w gimnazjum


@Okoproroka:
Ten referat dostał na 2 strony (słownie: dwie)! Nawet jakby opuścił tylko jedne zajęcia to praca na 2 strony na studiach to jest śmiech.
Taki orzeł pracę dyplomową pewnie kupi i później będzie w cv dumnie wpisywał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cassiopei: wygląda tak, jakby gość zapomniał się wylogować xd. Że już nie jest w internetach. Albo, co gorsza, gość nigdy nie miał ogłady. Pierwszy rok?
  • Odpowiedz
@cassiopei: Dawaj egzamin mu zrób. Materiał ze wszystkich zajęć na których nie był, jeżeli uważa, że ma wiedzę z tego co prowadzisz i zasługuje na to żeby zdać, to sobie poradzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cassiopei: patrząc na ludzi, ktorzy lądują na etatach na uczelniach, to pewnie dobrze ci powiedział..
jak rozumiem, nie bylo innego terminu na ktory moglby pojsc?

co nauczasz? jak bardzo kluczowy przedmiot to jest?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cassiopei: w sumie to możesz z tym iść do koordynatora przedmiotu, zrobić miniaferkę i poprosić, żeby gnoja sprawdził jakiś profesor, skoro Ty go "w-------z".
  • Odpowiedz
patrząc na ludzi, ktorzy lądują na etatach na uczelniach, to pewnie dobrze ci powiedział..


@elo_: a no dobra, jak pracuje na uczelni to znaczy że jej się należało, jeszcze ten student mógł jej w-----ć, a nie tak szybko ucinać temat.

Ech wykopki XD
  • Odpowiedz