Wpis z mikrobloga

@juzwos: Z ciekawości zajrzałem na profil tej osoby. Generalnie wyznaję zasadę "żyj i dać żyć innym", więc nie wpierdzielam się w czyjś styl życia, teraz też nie mam zamiaru ale odniosłem wrażenie, że na siłę próbuje nałapać atencji. Nawet w chwili gdy załatwiła sobie oko. Przerażające do czego ludzie potrafią się posunąć. Duży plus za to, że robi to tylko sobie.
ofiara tęczowych oszołomów spod znaku lgbt. Zamiast leczyć i przywrócić do społeczeństwa to chwalą i klepią po pleckach za ewidentne zaburzenia psychiczne.


@Jegwan: Może być ich ofiarą przez sposób w jaki zaczęła się wypowiadać, ale jeśli insynuujesz że opowiadają za jej oczy, to przypominam że straciła je przez kiepskiego tatuażyste, i swój idiotyczny wybór, wiele lat temu, i jest to raczej niezwiązane z wyżej wspomnianymi "oszołomami spod znaku lgbt".
@easy_idle: Myślę, że nie, myślę, że był zwyczajnie niekompetentny.
Prokuratura we Wrocławiu podziela moje zdanie i skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia kilka lat temu.
Podobnie zgadza się ze mną prof. n. med. Jerzy Szaflik, założyciel Centrum Mikrochirurgii Oka, twierdząc, że zabieg był wykonany niepoprawnie.
Sam tatuażysta twierdził, że utrata wzroku jest "normalna" i "zaraz przejdzie". XD