Wpis z mikrobloga

@O2O2122: cena bardzo dobra, chociaż throttling będzie kosmiczny. No ale wśród laptopów to i tak będzie topowa wydajność. Bardzo podobny właśnie chcę sprzedać (z 3080) i 48GB za 7k.
  • Odpowiedz
@O2O2122: fajny sprzęcik, ale jak zobaczyłem cenę takiej konfiguracji bez promocyjnej ceny to było tak jak na tym memie xD. Jak wygląda kwestia temperatur pod obciążeniem? Niech służy dłuuugo i niezawodnie!
strusmig - @O2O2122: fajny sprzęcik, ale jak zobaczyłem cenę takiej konfiguracji bez ...

źródło: nosaczXD

Pobierz
  • Odpowiedz
@O2O2122: Specka specką ale pamiętaj że to podzespoły mobilne. Za 7k miałbyś 3x mocniejszy sprzęt stacjonarny który nie jest ubity na mody i ewentualne rozbudowanie,. Ładnie wygląda ale najgorszy typ mocowania klawiszy w laptopie ever - nożycowe, lewy ctrl już się wygiął.
  • Odpowiedz
@O2O2122: Nie zalej go sobie. Ja swojego Prestige'a zalałem, a serwis na to, że nie ma klawiatur i #!$%@?. Nie, że trzeba zamówić z Azji i czekać miesiąc, po prostu nie ma i kup se nowego laptopa.
  • Odpowiedz
@podbial: Po to aby był laptopem ale wielkości płyty chodnikowej. Reszty nie chce mi się tłumaczyć - teraz jest tu za chwilę tam bez sterty kabli, klawiatur, monitorów itd. Każdy kupuje mu pasuje.
  • Odpowiedz
@O2O2122: kiepski. Będziesz godzinami siedział i grał w pierdoły. Będziesz niszczył zdrowie. A jeżeli będziesz krótko siedział, to wywaliłeś kupę kasy na coś, co będziesz rzadko używał.

  • Odpowiedz