Wpis z mikrobloga

@juzwos: Mnie bardziej zastanawia ten jej „mąż” - niby tez chory ale mam wrażenie, że stary chłop znalazł sobie naiwne „dorosłe dziecko” i zachowuje się #!$%@? mega dziwnie - ot, chociażby mówi o sobie w trzeciej osobie „Buba”. No ja #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
  • 141
Co to #!$%@? jest "Dostawałośmy"? Mój mózg chyba jeszcze nie zaczął pracować, czytałem to słowo z dziesięć razy..
  • Odpowiedz
@juzwos: już to pisałem pod innym komentarzem - dziewczyna wygląda na niepełnosprawną intelektualnie. Powinna zostać ubezwłasnowolniona bo nie jest w stanie ogarnąć konsekwencji swoich czynów. Nie ma w tym nic śmiesznego że tatuażysta #!$%@?ł robotę wariatowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@juzwos: Czy like na Instagramie były warte stracenia oka? ( ͡° ͜ʖ ͡ ) Jeszcze drugie oko jej zostało do usuniecia( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@juzwos: Z ciekawości zajrzałem na profil tej osoby. Generalnie wyznaję zasadę "żyj i dać żyć innym", więc nie wpierdzielam się w czyjś styl życia, teraz też nie mam zamiaru ale odniosłem wrażenie, że na siłę próbuje nałapać atencji. Nawet w chwili gdy załatwiła sobie oko. Przerażające do czego ludzie potrafią się posunąć. Duży plus za to, że robi to tylko sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@juzwos: wykop jest podirytowany jak usłyszy, że rząd będzie wspierał kredyciarzy. A tu to "coś" świadomie doprowadza do cholernie skomplikowanej operacji usunięcia oka, za którą zapłaci budżet.
Szkoda że ten coś nie zrobiło tego w usa xdddd
b0lzga...
  • Odpowiedz