Wpis z mikrobloga

@easy_idle: Myślę, że nie, myślę, że był zwyczajnie niekompetentny.
Prokuratura we Wrocławiu podziela moje zdanie i skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia kilka lat temu.
Podobnie zgadza się ze mną prof. n. med. Jerzy Szaflik, założyciel Centrum Mikrochirurgii Oka, twierdząc, że zabieg był wykonany niepoprawnie.
Sam tatuażysta twierdził, że utrata wzroku jest "normalna" i "zaraz przejdzie". XD
  • Odpowiedz
@juzwos: coś kiedyś pisali na necie że jej facet ma jakieś dość mocne stwardnienie rozsiane i razem planują posiadanie dziecka. Nie dość że ślepa i bez pracy to jeszcze partner też potrzebuje opieki. Idealne warunki na hodowlę bombelka(ʘʘ)
  • Odpowiedz
to czemu żal? Żeby sobie wytatuować oko trzeba być #!$%@?. Popek może i sobie wytatuował, ale cały jest kontrowersyjny. A ona?


@SebaD86: ona ma problemy psychiczne, zabrakło rodziców/chłopaka/przyjaciela, który by jej pomógł chociaż spróbować się z nich wygrzebać. Trafiła za to na łasego na kasę tatuażystę
  • Odpowiedz
@juzwos: Nie możesz kupić kilku gramów marihuany bo to przestępstwo, ale możesz durnym tatuażem robić z siebie inwalidę na resztę życia? Nowe, nie znałem.
  • Odpowiedz
fun fact tatuażysta był/jest(nie wiem nie śledzę już) był bardzo znany w środowisku tatuatorskim i był/jest regularnie #!$%@? za tą akcję
  • Odpowiedz