Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy jak @Wuja_Patryk: napisał: robili w #!$%@? dobre jakościowo ciuchy i robili je w Polsce. Kolekcje były kontrowersyjne, ale trafiały w jakieś tam gusta. Takie były trendy wtedy. Właśnie planują wrócić na rynek i robią akcję crowdfundingową https://stoprocent.emiteo.pl/ . Osobiście życzę im jak najlepiej i mam nadzieję, że ich nowe kolekcje wpasują się w obecne trendy. Sam pewnie nie kupię, bo nie mój styl i już trochę za stary jestem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@moglesznamizjednejwazy: @Mitr13:
Teraz za to mamy ludzi co ubierają buty Nike za 800zł które wyglądają jak morda trzynastolatka z trądzikiem, albo bluzki z wielkim napisem CK czy inny Hilfiger.
Najlepsze jest to, że na takie bluzki w Ameryce skąd streetwear się wynosi nikt takiej koszulki nie kupi bo jest za kilka dolarów i do tego brzydka xD
Coś jak w latach 90, jak ludzie mieli bluzy z wielkim logo Nike
@KanapkaPL: To jest beka jak kiedykolwiek ktoś był w stanach albo kanadzie (ja znam kogoś kto był xD) to wie że to wszystko w co się ubierają Polacy łącznie z butami i kurtkami tam na promocji kosztuje pewnie z 60$ cały set (kumpel był z 5 lat temu i się z tego śmiał xD) zresztą temat ubioru to temat rzeka xD bo znam/znałem ludzi którzy miesięcznie zarabiaja mieszkanie a w tłumie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@The_Rainman: bo jak ktoś ma pieniadze to wszystko co chciał kupić kupił na początku swojego bogactwa. Teraz już nic nie ma "zachcianek" bo wszystko kupił ¯\_(ツ)_/¯
Zauważyłem to po sobie jak poszedłem do pierwszej pracy w gastro. Co miesiąc coś nowego, upgrade komputera, nowy telefon, zegarek, a potem nie miałem już na co wydawać kasy.