Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz

Rupert_Maklovitz

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1317
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1317
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
Bojsko_Krajlslerovic
Bojsko_Krajlslerovic
48 min temu
  • 2
#mecz Vozinha i trener Bubista, zajefajne ksywki mają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 43 min temu via Wykop
  • 0
@Bojsko_Krajlslerovic: u nas był trener Barberista 711
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 21 godz. i 59 min temu
  • 0
#mecz

Ale nagelsman się ulał masakra xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 22 godz. i 4 min temu
  • 2
#mecz

BRA71L
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 22 godz. i 19 min temu
  • 0
#mecz

GORETZKAAAAAAAAAAAA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 23 godz. i 17 min temu
  • 1
#mecz

Havertz to jest taki udawacz że aż smutne że Niemcy nie mają nikogo lepszego aktualnie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 22:29:01
  • 0
#mecz

Alison się dobrze zachował? Ktoś zna się coś na bramkarzeniu? Tylko bez p---------a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Autor
przedwczoraj, 22:31:37 via Wykop
  • 0
@raseri: @Buli98 @kiedro @tenoy dobra gnojki średnia wychodzi ze okej zrobił, ja nie czepiałem się go tylko szukałem odpowiedzi
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 22:10:24
  • 5
#mecz

Ale to Maroko chodzi jak połączenie Francji i Hiszpanii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 22:02:59
  • 1
#mecz amallahem adallahem abdulwisimulahem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 21:55:02
  • 3
#mecz hahah narzekaliscie na Iwańskiego a tymczasem o północy boras i arigo saczczi mielcarski xXXDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Autor
przedwczoraj, 22:02:25 via Wykop
  • 0
@PdG_PL: ja lubię z komentarzem wiec nie narzekam na de boora Ale wykopki lubią stękać
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
przedwczoraj, 21:56:50
  • 0
#mecz

Zauważyliście ilu teraz trenerów marnuje się prowadząc kadry narodowe zamiast klubów? Mam na myśli ancelottiego, tuchela, pochettino albo nagelsmanna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 21:59:20 via Wykop
  • 1
@mr-dawid: Ancelotti już nic nie musi, a reszta to goście którzy mają dobre nazwiska ale brakuje im wyników i lepiej im siedzieć na kadrze co gra co 3 miesiące niż klub w premier league co gra co 3 dni i non stop presja
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
przedwczoraj, 21:53:46
  • 81
#mecz Vinicius mógłby co najwyżej ręczniki podawać
Klima777 - #mecz Vinicius mógłby co najwyżej ręczniki podawać

źródło: 1000001200

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 21:56:17 via Wykop
  • 4
@Klima777: ja jebe ale paka nie tylko z przodu ale co za defensywa
  • Odpowiedz
Anthermil
Anthermil
przedwczoraj, 20:56:28
  • 128
W nawiązaniu do meczu Brazylia-Maroko, łapcie zdjęcie młodego Ancelottiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
Anthermil - W nawiązaniu do meczu Brazylia-Maroko, łapcie zdjęcie młodego Ancelottieg...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 o 22.55.21

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz przedwczoraj, 20:57:52 via Wykop
  • 3
@Anthermil: czemu na zdjęciu ma 54 lata? Dobra forma
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
11.06.2026, 21:01:41
  • 6
Mamy przed oczami pierwszy mecz otwarcia w historii MŚ w którym padły 3 czerwone kartki (nigdy w meczu otwarcia nie padło ich więcej)

#mecz
Miguelos - Mamy przed oczami pierwszy mecz otwarcia w historii MŚ w którym padły 3 cz...

źródło: image_picker_6B48A0DC-8486-4AD3-B788-DC232A88B7D3-55301-00000671D8C821D4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 11.06.2026, 21:02:46 via Wykop
  • 1
@Miguelos: te kamery są moim zdaniem na plus bo rzeczywiście śliskie zachowania nie przechodzą płazem
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 11.06.2026, 20:22:52
  • 4
#mecz
Meksyk mi przypomina Polskę

Mają słaby mental grając przed dużą ilością swoich kibiców

Nie potrafią zrobić składnej akcji przez minutę nawet przed ogurami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
11.06.2026, 20:25:13 via Wykop
  • 0
@Rupert_Maklovitz: https://www.reddit.com/r/AskEurope/comments/a6mmpz/why_is_poland_joked_as_the_mexico_of_europe/
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 11.06.2026, 19:28:28
  • 2
#mecz

Ten drugi komentator myśli że drużyna z Afryki pochodzi z kraju Bafana Bafana xDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0suchy0
0suchy0
11.06.2026, 19:29:42 via Wypiek
  • 0
@Rupert_Maklovitz banana banana
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 11.06.2026, 19:11:22
  • 1
#mecz

Drugi komentator uczył się stylu komentowania od Żewłakowa xDD stęka jakby się nie wysrał
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 27.05.2026, 18:54:13
  • 2
#mecz

jednak pan jacek laskowski lepszy do takich meczów, de boor zbyt podnieciony udaje że o coś grają xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 27.05.2026, 18:46:08
  • 1
#mecz

będzie karny powtórzony wreszcie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2026, 20:38:26
  • 3
#mecz

Kiedy wchodzi Choupo-Moting??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
06.05.2026, 20:46:10 via Wykop
  • 1
@Rupert_Maklovitz: w twoją starą pewnie zaraz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking