Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy: Miło widzieć jak własne zdjęcie obiega Wypok po raz 3.
A do bluzy, to jest gruba o gramaturze 430 g/m² 100% bawełny. Dzisiaj nawet Stoprocent nie robi już więcej takich. Mam jeszcze jedną od Bluda, który także nic takiego już nie robi.
Doskonale nadają się na rower zimą, gdzie kurtka jest za gruba. Cały czas jeżdżę w tej fioletowej.
I nie tylko naszywka jest patusiarska ( ͡° ͜ʖ
Antyradek - @moglesznamizjednejwazy: Miło widzieć jak własne zdjęcie obiega Wypok po ...

źródło: comment_1649236723FXCLtGvZleDPUaPNPKVUFt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Fajne czasy, bluzy raperskie zrywanie się z lekcji, palwnie w #!$%@? zioła i picie browarkow z kumplami xd nie było hajsu ale był klimat Tera jest hajsik a klimatu brak
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: jak każda skejtowa sprzed ery balensjagów i innego gówna. do tej pory mam bluzki z rydelhouse czy jigga ktore maja z 10 lat i jedyne co sie spralo to metka albo jakies zamszyki czy inne dodatki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Donlipao: ogólnie rapowe ciuchy miały zawsze dobrą jakość, zarówno polskie jak i zagraniczne. Wciąż mam koszulkę lrg, która po 14 latach wygląda lepiej niż gówno z hm po 1 praniu.
  • Odpowiedz
Do dziś mam ciemnozieloną koszulkę z niebieskim napisem stopro i jak na to że będzie miała ponad 10 lat to jest w bardzo dobrym stanie
  • Odpowiedz
@borjaki: To ty chyba philipa pleina nie widziałeś xd Ogólnie to mnie bawi, jak ktoś wyda 1200zł na trampki ck, a ultraboosty za 800 powie że to gówno bo biedacki adidas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Wuja_Patryk: @moglesznamizjednejwazy: mam po dziś dzień bluzę stoprocent, bez żadnych takich napisów, normlana szara z kapturem, kupiłem albo w 2008 lub 2009 roku i po dziś dzień wygląda naprawdę dobrze. Jak kupiłem sobie ostatnio bluzę z hilfigera to po dwóch praniach wygląda jak szmata.
  • Odpowiedz