Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ithilcrackk

ithilcrackk

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7395
  • Znaleziska 427
  • Mikroblog 6968
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 39
ithilcrackk
ithilcrackk 11 godz. i 57 min temu
  • 3
robię labirynt dla wózkowego
ithilcrackk - robię labirynt dla wózkowego

źródło: 1000005173

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
11 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
zdjęcie niepowiązane
ithilcrackk - zdjęcie niepowiązane

źródło: 1000005174

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
11 godz. i 52 min temu via Wypiek
  • 0
@gorzki99 Chciałbym to zobaczyć XDDD
U nas raz nie było ochraniacza na rurę ppoż i wózkowy widłami uderzył w tą rurę powodując wezwanie wszystkich okolicznych jednostek straży przez nagły spadek ciśnienia na instalacji XD
  • Odpowiedz
star-blade
star-blade
12 godz. i 14 min temu
  • 8
#e60 #bmw #motoryzacja nigdy więcej eksperymentalnych bawarek... Wywaliło głośniki z przodu i nawet szwagier nie ma do tego głowy.. elektro mechanik jak zobaczył co ma do naprawy to powiedział że jest zajęty przez najbliższe 2 miechy XD
star-blade - #e60 #bmw #motoryzacja nigdy więcej eksperymentalnych bawarek... Wywalił...

źródło: 1000014760

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 12 godz. i 6 min temu via Wypiek
  • 0
@star-blade o c--j, jak widzę dodatkowe kable przy ibsie to uciekam
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
przedwczoraj, 13:54:18
  • 13
uwielbiam klikanie klucza dynamometrycznego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk przedwczoraj, 14:03:46 via Wypiek
  • 1
@blahajo best feeling pozdro z fanem najlepsze uczuuuuucieeeee
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 20.06.2026, 13:11:12
  • 4
e46 to jednak sprzęt jest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
20.06.2026, 16:47:08 via Wypiek
  • 1
@RobertPupica no teraz kupiłem turasa 320d 150 KM w automacie i jest cudnie. Trzecie E46 w życiu i za każdym razem jestem podjarany tym autem XD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
20.06.2026, 16:47:15 via Wypiek
  • 0
@Foxbat a to jaki motor?
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
20.06.2026, 18:11:47 via Wypiek
  • 0
@Foxbat Lubiły połykać panewki podobno. Lipa, że na Ciebie trafiło ale zrobisz i będzie jeździć długo
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
przedwczoraj, 09:42:41 via Wykop
  • 0
@Foxbat: Przy zakupie motoru zapytaj się sprzedającego, czy da rewizję panewek zrobić. Ewentualnie jak kupiłbyś silnik który siedzi w aucie i możesz go sprawdzić jak pracuje, to kup taki sprawny i od razu rób panewki. Unikniesz potem problemów
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 23.06.2026, 18:50:03
  • 1
gdyby lanosy były zrobione z plastiku to by jeździły wiecznie tak jak wiecznie gra ten magnetofon
ithilcrackk - gdyby lanosy były zrobione z plastiku to by jeździły wiecznie tak jak w...

źródło: 1000005148

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HADESP2K
HADESP2K
22.06.2026, 07:22:23
  • 0
jak byście mieli wybrać dowolne nowe auto to jakie by to było? #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 22.06.2026, 07:32:20 via Wykop
  • 0
@HADESP2K: Kia K4 Kombi
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 16.06.2026, 19:18:04
  • 3
Nowa ori odma a wygląda jakby psu z mordy była wyjęta XD
To standard z częściami do #volvo? XD
ithilcrackk - Nowa ori odma a wygląda jakby psu z mordy była wyjęta XD
To standard z ...

źródło: 1000005016

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
16.06.2026, 21:14:12 via Wykop
  • 0
@ithilcrackk: do wulwy raczej innych niż ori nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
15.06.2026, 18:14:03
  • 6
Chce ktoś dołączyć do hajduk jugend?
RobertPupica - Chce ktoś dołączyć do hajduk jugend?

źródło: IMG_6074

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 15.06.2026, 18:19:19 via Wykop
  • 4
@RobertPupica: alo salut sun tje uun hajduk???
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 12.06.2026, 10:01:40
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
12.06.2026, 10:03:16 via Wypiek
  • 153

Komentarz usunięty przez moderatora

Sniper10200
Sniper10200
12.06.2026, 11:02:08 via Wykop
  • 203
@ithilcrackk: Ciekawe co maćki z moderacji sądzą o tej ulicy w Poznaniu.
Sniper10200 - @ithilcrackk: Ciekawe co maćki z moderacji sądzą o tej ulicy w Poznaniu...

źródło: 0f61acdb6d26b604eae3eba05398936e00dee625515cb226fef1f0c028d0681a

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 11.06.2026, 18:18:16
  • 0
mam chce hewre
mamy hewrunie w domu

Chłopaki przyjęli zdecydowanie za mało kwasu przed zabraniem się za te kawałki

#rap #polskirap
ithilcrackk - mam chce hewre
mamy hewrunie w domu

Chłopaki przyjęli zdecydowanie za ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 09.06.2026, 11:35:19
  • 1
zaraz przyjdzie Obi
o to chodzi
rozkminiamy co będziemy dalej robić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 02.06.2026, 17:56:01
  • 0
PNIE SIĘ MÓJ RÓŻOWY POWÓJ
W GÓRĘ WCIĄŻ SIĘ PNIE
MIGDAŁOWY ZAPACH MA I SMAK
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 31.05.2026, 01:19:40
  • 3
Na pamiątkę byłeś ze mną nie od wczoraj odpowiednia jest już pora by zaśpiewać mordo sto lat

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
27.05.2026, 17:15:38
  • 68
#gry #ps5 #cyberpunk2077

Ale cringe, ja p------ę xDDD
straszny_cham - #gry #ps5 #cyberpunk2077

Ale cringe, ja p------ę xDDD

źródło: IMG_7584

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 27.05.2026, 17:19:34 via Wykop
  • 115
@straszny_cham:
ithilcrackk - @straszny_cham:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
27.05.2026, 15:55:21
  • 1
Czy taka usterka jak przeżarty blotnik dyskwalifikuje z przeglądu? #motoryzacja #samochody #bmw #e46 #e46gruz
curiousboi - Czy taka usterka jak przeżarty blotnik dyskwalifikuje z przeglądu? #moto...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk 27.05.2026, 16:06:22 via Wypiek
  • 0
@curiousboi jeszcze ze środka trochę zostało to i zawieszenie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:07:29 via Wypiek
  • 439
@blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD
ithilcrackk - @blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD

źródło: 47d38650d734495aa9e23bb6e28b1b83

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:22:03 via Wypiek
  • 26
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami Luzuj majty kolego bo zdążyłeś już pocisnąć i mi i wysyłającemu XDDDDD
Z inpostu jesteś czy co?
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:24:36 via Wykop
  • 31
@17loginbylzajety: @NaczelnyAgnostyk
Spokojnie panowie, miałem narzędzia na miejscu na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ithilcrackk - @17loginbylzajety: @NaczelnyAgnostyk
Spokojnie panowie, miałem narzędzi...

źródło: 1000004680

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:56:29 via Wypiek
  • 0
@nic_mnie_tu_nie_trzyma Ja zdaje sobie sprawę czyja jest wina. Tag inpostu tylko dlatego że historia jest z ich paczkomatu XD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 15:22:13 via Wypiek
  • 7
@niekceszmnie Czekam aż wypracują jakieś siłowniki które będą wysuwały paczkę, chociaż gorzej jak komuś wyrzuci ze skrytki i się zepsuje XDD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 16:00:34 via Wypiek
  • 0
@hpiotrekh A który polecasz? Teraz używałem zestawu z adbl
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 16:13:44 via Wypiek
  • 0
@Tyrande to już prawie jak dzień dziecka by było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak zrobiłem rewizje w paczce to ładnie wyszła faktycznie XD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 16:14:05 via Wypiek
  • 0
@hpiotrekh A to będę musiał sobie sprawić. Dzięki Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 16:14:41 via Wypiek
  • 1
@BArtus Do adwentu jeszcze kawałek żeby kalendarz otwierać XDDD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 17:34:23 via Wykop
  • 1
@cult_of_luna: A dziękuję, ciężko stwierdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprzedający opowiadał mi co dokładnie się robi przy "regeneracji", więc brzmi jakby to robił ale nie chciał się tym koniecznie chwalić bo nagle urwał temat xDDDD
W każdym razie silnik na razie pracuje wzorowo xD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 18:48:46 via Wypiek
  • 0
@curiousboi Oczywiście, 140 konne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Onkologia A to padają w nich zegary? Na razie swoim nie mam nic do zarzucenia xDDDD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:01:28 via Wypiek
  • 0
@Onkologia Dobrze wiedzieć na co być gotowym xD
Szczerze to na razie podświetlenie climatronica mi tylko padło z lewej strony, ale działać to działa xD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:31:22 via Wypiek
  • 0
@niko444 matki najlepiej zapytaj co zrobiła że się dalej trzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:32:28 via Wypiek
  • 0
@Townsend Dokładnie tak. Spaceball chyba był w polifcie albo może był dodatkową opcją jakąś. Szczerze to ten zakup to dzieło zupełnego przypadku a, że mi się spodobało to zacząłem zapoznawać się z tymi pojęciami xD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:34:36 via Wypiek
  • 0
@niko444 sory że gaci od niej zapomniałem zabrać (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:36:37 via Wypiek
  • 0
@pan-audytor bardzo szanuję za taką kooperację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:42:13 via Wypiek
  • 0
@tereska-kaczmek Wybrałem rozwiązanie hybrydowe - dziura kluczem a dalej paluch bo karton się rwał XDD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:42:46 via Wypiek
  • 1
@Kulfonix poka kluske
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 19:59:34 via Wypiek
  • 1
@Kulfonix Ale śliczna jest ʕ•ᴥ•ʔ
Podrap za uszkiem ode mnie Miras
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
27.05.2026, 05:38:42 via Wypiek
  • 0
@fremmm Wiem, że w awanturze o kasę jesteś w drużynie mistrzów ale już drugi komentarz pokazuje rozwiązanie XD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
27.05.2026, 05:39:20 via Wypiek
  • 0
@Misieq84 Ślicznie dziękuję! ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
27.05.2026, 07:47:25 via Wypiek
  • 0
@pawbani 255 w tej chwili według blatu. Zawias i sprzęgło ori więc biorę to na wiarę XD
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 19.05.2026, 15:37:20
  • 0
Siema
Poleci ktoś jakieś koszulki dobrej jakości?
Do tej pory najbardziej zadowolony byłem z #phenotype ale te wzory co mają nie przemawiają do mnie.
Najlepiej jakby to było coś basicowego i z naprawdę grubej bawełny.

#koszulki #tshirt #modameska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
22.05.2026, 12:56:49 via Wykop
  • 1
@chromosome: Dziena Miras, chociaż temat już nieaktualny. Zamówiłem koszulki z Elade i jakość jest bardzo zadowalająca na ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk 13.05.2026, 07:11:41
  • 1
Dj Valium - Omen III

#elektroniczna2000
ithilcrackk - Dj Valium - Omen III 

#elektroniczna2000
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking