Wpis z mikrobloga

  • 768
Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ostatniego raportu: -1,37

W marcu zeszło ze mnie 1,37kg wagi. Może to niewiele, ale też i nie smuci mnie to dlatego, że patrzę na całość z perspektywy kwartału, a tu widać ewidentne odbicie się od dna po końcówce 2021 :)

Obecnie nadal stosuję (1) dietę #keto , ale zabrałem wszystkie ketobomby i jem tylko tłuste mięso oraz warzywa - jako, że organizm mam już zaadaptowany, to bierze energię od razu z brzusia.

Dodatkowo nadal stosuję (2) #intermittentfasting - jadam średnio co mniej więcej 29-36h (zależy czy rano czy wieczorem).

Oprócz tego (3) #silownia weszła motzno i tam jest FBW na pełnej petardzie (ostatnio trening robiłem 4h, uwielbiam to ^^ ).

Uspokoiłem również (4) #sen i cykl dobowy. Jest bosko <3

A na samym końcu chciałem zrobić małe #chwalesie , bo się przełamuję w gadaniu o sobie i chciałem wam polecić swój kolejny filmik na youtube o problemach z adaptacją do diety ketogenicznej: https://youtu.be/KRuvh3iecZI

Z fartem, wykopki i do zobaczenia w następnym miesiącu (i kwartale) <3

#zagrubo2022 #keto #chudnijzwykopem #dziennikiketogenika

#zagrubo2022 #zagrubo2022marzec
Wpis dodany przez aplikację ZaGrubo_
Dołącz do akcji
thus - Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ost...

źródło: comment_16488852466AtsMQQXQj1FFTEZY1xy6u.jpg

Pobierz
  • 64
@uefaman: @queuele: @zrodzony_w_przegrywie: Tak, to wszystko prawda :). Ogólnie tego nie widać, ale jak tak dłonią przejadę po brzusiu to się pojawiają lekkie znamiona. Jednak temat obwisłej skóry to jest jeden z wątków przewodnich mojego odchudzania i o tym w ogóle będę chciał też się wypowiedzieć.

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że:
- stosuję IF, dzięki temu dbam w konsekwencji o kolagen i sprężystość skóry
- chudnę POWOLI -
@thus: a masz kogoś do pomocy?
Zawsze redukcja >50kg się tak kończy. Nie byłem w takiej sytuacji, ale na 100kg bym wleciał na czystą masę.
Z 10kg jak dorzucisz to skóra nie zrobi się taka mega sflaczala, poprawisz samopoczucie, wyniki w bojach urosną i potem zredukujesz te 20-30kg.
Przed tobą bardzo długa droga, ale często widzę że ktoś gruby kto schudł myśli o operacji na usunięcie nadmiaru skóry.

Nie wiem, ale
@hipiseek: Ogólnie to masz rację. Zazwyczaj tak nie ćwiczę, raczej około 2h na całą siłownię od wejścia do wyjścia. Od czasu do czasu robię takie kozaki :). Jestem na keto, mam dużo energii i wiem, że mogę się dojechać. Ale to nie jest tak, że uważam to za słuszne podejście (żeby było jasne) :P. Dzięki, że zwracasz uwagę. Jak ty byś do tego podszedł?

@queuele: Słuszna uwaga. Na razie jeszcze
@purplepulp: Możesz jeszcze chodzić do sauny parowej na 4-5min, żeby się nagrzać, a potem napierdzielasz peelingiem solnym. Jakbyś się kiedyś zdecydował, daj znać tu lub na PW i powiem ci co i jak ;)
@thus: Nie jestem specjalistą, ale 3x w tygodniu trening do 2h wydaje się być okej, jeżeli w tych 2h jest też ogarnięcie w szatni. Bo dobry czas to około 1-1.5h. Chyba że jeszcze dojdzie jakieś cardio to się trochę może czas rozciągnąć ;p