Wpis z mikrobloga

  • 767
Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ostatniego raportu: -1,37

W marcu zeszło ze mnie 1,37kg wagi. Może to niewiele, ale też i nie smuci mnie to dlatego, że patrzę na całość z perspektywy kwartału, a tu widać ewidentne odbicie się od dna po końcówce 2021 :)

Obecnie nadal stosuję (1) dietę #keto , ale zabrałem wszystkie ketobomby i jem tylko tłuste mięso oraz warzywa - jako, że organizm mam już zaadaptowany, to bierze energię od razu z brzusia.

Dodatkowo nadal stosuję (2) #intermittentfasting - jadam średnio co mniej więcej 29-36h (zależy czy rano czy wieczorem).

Oprócz tego (3) #silownia weszła motzno i tam jest FBW na pełnej petardzie (ostatnio trening robiłem 4h, uwielbiam to ^^ ).

Uspokoiłem również (4) #sen i cykl dobowy. Jest bosko <3

A na samym końcu chciałem zrobić małe #chwalesie , bo się przełamuję w gadaniu o sobie i chciałem wam polecić swój kolejny filmik na youtube o problemach z adaptacją do diety ketogenicznej: https://youtu.be/KRuvh3iecZI

Z fartem, wykopki i do zobaczenia w następnym miesiącu (i kwartale) <3

#zagrubo2022 #keto #chudnijzwykopem #dziennikiketogenika

#zagrubo2022 #zagrubo2022marzec
Wpis dodany przez aplikację ZaGrubo_
Dołącz do akcji
thus - Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ost...

źródło: comment_16488852466AtsMQQXQj1FFTEZY1xy6u.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- stosuję IF, dzięki temu dbam w konsekwencji o kolagen i sprężystość skóry


@thus: jak to dziala?
piszesz ze 4h siedzisz czasem na silce a i 2 , jak to jest z sila? masz energie na taki trening? jesz jakies wegle przed wysilkiem zeby miec energie?
  • Odpowiedz
@tomeks85: Nie, nie jem węgli. Na IF jestem już 15 miesięcy (w różnych wersjach IF robiłem), więc jestem do tego zaadaptowany. Robię treningi specjalnie w dni niejedzeniowe, żeby zasysać z brzucha od razu. Jednak warto nadmienić, że jestem na keto, więc u mnie ten proces przebiega inaczej.

Obczaj tutaj: https://youtu.be/iwP_laIH9xg
  • Odpowiedz