Wpis z mikrobloga

  • 767
Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ostatniego raportu: -1,37

W marcu zeszło ze mnie 1,37kg wagi. Może to niewiele, ale też i nie smuci mnie to dlatego, że patrzę na całość z perspektywy kwartału, a tu widać ewidentne odbicie się od dna po końcówce 2021 :)

Obecnie nadal stosuję (1) dietę #keto , ale zabrałem wszystkie ketobomby i jem tylko tłuste mięso oraz warzywa - jako, że organizm mam już zaadaptowany, to bierze energię od razu z brzusia.

Dodatkowo nadal stosuję (2) #intermittentfasting - jadam średnio co mniej więcej 29-36h (zależy czy rano czy wieczorem).

Oprócz tego (3) #silownia weszła motzno i tam jest FBW na pełnej petardzie (ostatnio trening robiłem 4h, uwielbiam to ^^ ).

Uspokoiłem również (4) #sen i cykl dobowy. Jest bosko <3

A na samym końcu chciałem zrobić małe #chwalesie , bo się przełamuję w gadaniu o sobie i chciałem wam polecić swój kolejny filmik na youtube o problemach z adaptacją do diety ketogenicznej: https://youtu.be/KRuvh3iecZI

Z fartem, wykopki i do zobaczenia w następnym miesiącu (i kwartale) <3

#zagrubo2022 #keto #chudnijzwykopem #dziennikiketogenika

#zagrubo2022 #zagrubo2022marzec
Wpis dodany przez aplikację ZaGrubo_
Dołącz do akcji
thus - Raport marcowy

Aktualna waga: 116,33
Początkowa waga: 117,7
Zmiana od ost...

źródło: comment_16488852466AtsMQQXQj1FFTEZY1xy6u.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@thus: Ja bym robił to przy tych 100kg, będzie to jakiś tam psychologiczny kamień. Pozwolę sobie zawołać @Kasahara i @Lewusx
Oni na pewno prowadzili już takie osoby i mają doświadczenie. Może podpowiedza/ ew wykup se u nich jakieś konsultacje to będzie to z głową
Tylko uważaj na @Kasahara bo to trojbojarz i pewnie każe #!$%@? masę w opór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thus: w takim tempie, to może w 2025 roku będziesz miał prawidłową wagę czyli 80 kg


Szybka utrata wagi to niemal murowane problemy z pęcherzykiem żółciowym. Do tego dochodzą problemy z nowym "ułożeniem" organów w jamie brzusznej. ~3~4 kg to maksymalne zdrowe miesięcznie chudnięcie (oczywiście przy założeniu wagi wyjściowej kolo 150 kg).
  • Odpowiedz
@thus: na spokojnie, byle do celu. Sam zaczynałem od 120, aktualnie mam 108 i jadę w dół. Powodzenia, bracie grubasku, obyśmy spotkali się w swoim upragnionym celu! W moim przypadku na chudnięcie jest to umiarkowana dieta (nie liczę kalorii, po prostu wiem, ile jem, jem dużo serków, jeden obiad z zupą w jadłodalnii, unikam fast-foodów, słodkich napojów) i siłownia.
  • Odpowiedz
@thus o kurła szacun chłopie :) aż mnie zainspirowałeś i czytam o keto. Co prawda mam trochę mniej wagi (185cm i 97kg) ale wszystko poszło w brzuch. Ręce nogi chude. Widzę, że dieta nie jest tak wymagająca jak wszystkie inne. Chyba spróbuję tym bardziej, że można jeść mięso a ja mięsko lubię.

Czyli jeśli zjem coś 2 lub 3 razy dziennie będzie ok? Nie trzeba jeść co 3h? Nie mam czasu na
  • Odpowiedz