Wpis z mikrobloga

- nigdy się nie całowałem,

- nigdy nie trzymałem za rękę,

- nigdy nie byłem na imprezie,

- nigdy nie byłem na randce.


@dziobnij2: Nie całowałem, ostatni raz dziewczynę za rękę trzymałem chyba na balu w podstawówce, na imprezie ostatni raz byłem w gimnazjum, na randce nigdy. Choć oczywiście jestem sporo młodszy niż ty.

Nie umiem into kobiety, jak nie zapłacę to nie mam tego co większość ludzi ma za 'darmo'.
@WodkaGrejfrut Naucz się czytać tekst ze zrozumieniem, bo u Ciebie z tym słabo.

Skoro nigdy nie byłeś sam dłużej niż przez 2 Msc to nie możesz słabo wyglądać, albo jesteś w #!$%@? dynamiczny i przebojowy. Nigdy nie widziałem takiego przypadku, by ktoś słabo wyglądający miał duże powodzenie.

Charaktery sa różne - ktoś naturalnie spokojny nigdy nie będzie dusza towarzystwa, lwem salonowym. Nawet jak będzie na siłę probowal, to wyjdzie to żałośnie i
Znaleźć porządnego specjalistę i #!$%@?ć na terapię przegrywy, a nie trzepać sobie wzajemnie kapucyna anonimowymi wpisami na portalu dla przegrywów. 90% Twojego #!$%@? siedzi w Twojej głowie, nigdzie indziej. Pozostałe 10% nie ma dużego wpływu.


@programista_1k: w jaki sposób terapeuta ma pomóc OPowi? Kiedykolwiek ktoś ma problem czy to np. ze znalezieniem pracy czy partnerki to pojawia się ta rada, tylko pierwsze pytanie skąd domniemanie, że OP nie był? Może czas
@TheKirghizLight: Dlatego napisałem psychoterapeutę, nie psychologa i dodałem porządnego. Psychologów #!$%@?ć, większość nie ma wiedzy, predyspozycji i umiejętności żeby pomóc.

Nie, nie dostanie żadnych rad. Nie tak wygląda psychoterapia. Psychoterapia to długi, bolesny i powolny proces zmiany swojego nastawienia i myślenia w kierunku tego, że żadne rady nie będą potrzebne bo sam będzie wiedział co ma robić. Ale to wymaga WYSIŁKU, PRACY nad sobą. Napisać post łatwo, przyznać się do swoich